Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Ahmetyesevi Protherm kombi servisi / Ahmetyesevi Protherm kombi servisi – 444 27 28

Ahmetyesevi Protherm kombi servisi – 444 27 28

Ahmetyesevi Protherm kombi servisi

Ahmetyesevi Protherm kombi servisi , kuruluş olarak servis hizmeti sektörünün bütün alanlarında en iyiye ulaşmak. İlerleyen teknolojiye ayak uydurmakla birlikte sorunlarınize uzun vadeli çözümler bulmak. Kombi sektöründe bilirkişi ekibimiz yardımıyla, yaşadığınız sorunların yeniden yaşanmamasını sağlamak için sahip olunan ürünler ile ilgili bilinçli müşteri profili meydana getirmek. İlkelerimizden ödün vermeden,daha iyiye erişerek siz kıymetli Protherm müşterilerimizin nitelikli,profesyonel ve süratli hizmetten yararlanmasını sağlamak. İlk amacımız yöntemerlerimizin, bütün alanlarda devamlı gelişmesini sağlayarak sizi memnun bırakacak servis hizmetini sunmaktır.

Ahmetyesevi Protherm kombi servisi , bütün Protherm kullanıcıları için aynı gün içinde yöntem servis hizmeti veriyor. Arızalanan Kombi cihazlarınız için destek almak istiyorsanız bizi şimdi arayın. Bütün Protherm cihazlar için İstanbul ilçelerin de aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz.Bölgemiz de ikamet eden Protherm kullanıcıları için kombi servis hizmetleri veriyoruz. Şirketmız bilirkişi personeli ileİstanbul ilçesinde uzun yıllardan beri aktif olarak hizmet veriyor.Protherm Servisi profesyonel kadrosuyla güvenilir, nitelikli ve 2 yıl güvenceli tamir bakım hizmeti sunmaktadır.
Ahmetyesevi Protherm kombi Servisimize dilediğiniz zaman 7 gün 24 saat boyunca erişebilirsiniz. Arızalı bütün cihazlarınıza bilirkişi personelimizle nitelikli tamir bakım hizmetleri sunuyoruz.
Protherm Servisi sektörün en modern firmalarından biridir ve sahip olduğu servis araçları yardımıyla arızalara ilk müdahaleyi yerinde yapar.Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ile siz kıymetli İstanbul bölge sakinlerine nitelikli, güvenceli ve yerinde tamir hizmetleri sunuyoruz. Bu imkânlardan yararlanmak için şimdi arayın.

Kış kapıda kombiler bakıma!

Soğuk kış gecelerinin sıcak dostu kombinizin sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız kış gelmeden kombi bakımınızı yaptırmayı unutmayın. Arızadan kaynaklanacak olası kazaların veya patlamaların önüne geçmek ve kombinin yüksek performansta çalışması için yılda en az bir defa kombi bakımı yapılmalıdır. Bakımı yapılan kombi yakıt tasarrufu yapar böylece az maliyetle verimli ısınırsınız. Ayrıca bakım sırasında kombide oluşacak arızalar daha önceden belirleme edilerek yüksek maliyetli arızaların önüne geçilmiş olur.

Bakımı bilirkişiına yaptırın!
Kombi bakımı bilirkişilık ve tecrübe gerektirir. Bu nedenle kombinizin kış bakımı kesinlikle yetkili servislerin bilirkişi yöntemerleri tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ucuz kombi bakımı yaptığını iddia eden şahıslara ya da firmalara güvenerek yaptırdığınız bakımlar size arıza olarak geri dönecektir.
Kombi bakımı nasıl yapılır?
Cihazın tozları temizlenir.
Yanma haznesi temizlenir.
Tesisat filtresi sökülüp temizlenir.
Brulör sökülüp yıkanır.
Meme gözeneklerindeki temizlenir.
Ateşleme elektrotları zımparalanır.
Prop gözleri temizlenir.
Fan motorundaki fanın tozları fırça ile temizlenir.
Genleşme tankındaki hava oranı ölçülür, gerek görülürse gaz basılır.
NTC termostatlar kıymetleri ölçülür. Düşük kıymetli titizlığını yitirmiş termostat değiştirilir.
Gaz valfi üzerinden kombinin kalori kapasite ayarı yapılır.
Cihaz bakımı bittikten sonra çalıştırılıp kontrol edilir.
Sıcak su akışı kontrol edilir.
Cihazın müşteri gözetiminde son denetimi yapılır.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*