Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Alemdağ Protherm kombi servisi / Alemdağ Protherm kombi servisi – 444 27 28

Alemdağ Protherm kombi servisi – 444 27 28

Alemdağ Protherm kombi servisi

elmalı-protherm-kombi-servisi

alemdağ-protherm-kombi-servisi

Alemdağ Protherm kombi servisi , yıllardır kombi sektörü içerisinde olan firmamız sizlere en iyi şekilde kombi servisi sağlamaktadır.Firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet içerisinde bulunup sizlere uygun fiyatlar ile hizmet sağlamaktadır. Yapmış olduğumuz tüm hizmetler ve faaliyetler 1 yıl boyunca servis garantisi altına alınmaktadır.

Alemdağ Protherm kombi servisi olarak fiyatlarımızda %50 lere varan indirimlere gitmiş olup siz müşterilerimize en iyi şekilde kombi servisi sağlamaktayız. Her zaman en iyisini yapan firmamız İstanbul halkına kaliteli ve ucuz hizmet vermektedir. Firmamız yaptığıişden olsun, teknik servis elemanları ile Yunus halkının güvenini kazanmıştır. Her türlü Protherm doğalgaz işlerinin bayiliğini yürütmekteyiz. Yedi gün 24 saat üzerinden çalışan kadromuz evinize gelerek gerekli ölçümleri ve planlamayı belirttiğiniz saat yaparak en uygun şekilde sizlerin hizmetine sunar. Eskiden olduğu gibi kömür sobasının tek odada olması nedeniyle ısınmayan diğer odalarınıza da kombi yoluyla ısı gönderebilir ve evinizin her köşesini ısıtabilirsiniz.

Temizliğe ve titizliğe önem veren birisi iseniz kombilerinizin bozulma sıklığı çok geç olacaktır. Ayda yılda bir olacaktır. Bozulmanın sebepleri de beklenmedik gelişmeler olacaktır. Temiz ve titiz değilseniz kombileriniz sık sık bozulacaktır. Çünkü kombiler temiz olmayan mekânları sevmezler. Bu bölgede uzun süre kalan kombiler kısa sürede emekliliğe ayrılmaktadır. Kombi arızaları ile uğraşmak istemiyorsanız mutlaka kombilerinizin temizliğine ve periyodik kontrollerine dikkat etmelisiniz. En azından bu konuda bir pişmanlık yaşamanızı istemem.

Protherm kombi servisi olarak her türlü hizmetini evinize kadar gün içersinde getiriyoruz. Değiştirmiş olduğumuz yedek parçalarında bir yıl garantisini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Sizler de Alemdağ Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsa nız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak PRotherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

İsterseniz de Alemdağ Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28

Şube Tel. Numaramız : 0216 399 57 50

0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*