Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Alkent Protherm kombi servisi / Alkent Protherm kombi servisi – 444 27 28

Alkent Protherm kombi servisi – 444 27 28

Alkent Protherm kombi servisi

Alkent Protherm kombi servisi 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisinde olup sizlere en iyi şekilde servis hizmeti sunmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm Protherm kombi servisi hizmetleri 1 yıl boyunca servis garanti altına alınmaktadır. Her zaman en iyisi için faaliyet göstermekte olan firmamız kaliteyi ve konforu yüksek bir biçimde hizmet sağlanmaktadır. Kaliteyi siz değerli müşterilerimize ekonomik fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

protherm-kombi-servisi-destek

Alkent Protherm kombi servisi , düzenli olarak bakım yaptırarak kombi cihazınızın ömrünü arttırmış olursunuz. Sanayi Bakanlığınca kombi cihazlara 15 yıl boyunca ömür biçilmiştir. Sizlerde Protherm kombi cihazınızı 15 yıl boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız yıllık belirli düzende bakım yaptırmak zorundasınız. Protherm kombi cihazlarına düzenli bakım yaptırarak kombinizin daha uzun ömürlü çalışmasına neden olmuş olursunuz.

Firmamız özel Protherm kombi servisi olup TSE standartlarına uygun ve belgeli olarak hizmet vermekteyiz. Her zaman  kaliteli ve konforlu Protherm kombi hizmeti vermekte olup siz değerli tüketicilerimize en iyi fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

Sizlerde Alkent Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınızda oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılmaktadır.

Dilerseniz de Alkent Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim menüsünden bizler ile online olarak servis hizmet talebinde bulunabilirsiniz.


İRTİBAT BİLGİLERİMİZ ;
Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*