Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Altayçeşme Protherm kombi servisi / Altayçeşme Protherm kombi servisi – 444 27 28

Altayçeşme Protherm kombi servisi – 444 27 28

Altayçeşme Protherm kombi servisi

Altayçeşme Protherm kombi servisi , yapmış olduğumuz tüm hizmetler ve faaliyetler 1 yıl boyunca servis garanti altına alınmaktadır. Her zaman en iyisi için faaliyet vermekte olan firmamız sizlere ucuza kaliteli Protherm hizmeti sunmaktadır. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisinde bulunmaktadır. Fiyatlarımızda %50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun servis imkanı sergilemekteyiz.

Altayçeşme Protherm kombi servisi uzman personeli ile faaliyet vermekte olup Protherm kombi sorunlarınıza anında çözüme kavuşturmaktadır. Ekibimiz de bulunan tüm teknisyenler işin uzmanı olup en ince ayrıntısına kadar sorununuzu çözüme kavuşturmaktadır. Sizler Protherm kombi cihazınızın hem sağlık hemde uzun ömürlü çalışmasını arttırmak için düzenli olarak yılda belirli periyodotlar da bakım yaptırmalısınız.

protherm-servis-bakımı

protherm-servis-bakımı

 

Altayçeşme Protherm kombi servisi 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisinde olup siz değerli tüketicilerimize her zaman en iyisi için faaliyet vermektedir.

Firmamız Protherm mobil kombi servis sayesinde Protherm kombi cihazlarınızda oluşan teknik arıza ve sorunları gün içerisinde 1 yıl garantili bir biçimde çözüme kavuşturmaktadır. Sanayi Bakanlığınca kombi cihazlarına 15 yıl boyunca ömür biçilmiştir. Bunun en büyük nedeni ise yapılan bakımlardır. Sizler de kış aylarına girmeden önce yapacağınız bakımlar kışın ısınma konusunda sizlere en  büyük rahatı yaşatmış olacaktır.

Her zaman en iyisi için faaliyet sergilemekte olan servisimiz İstanbul’un tüm semtlerine  ve mahallerine 1 yıl garantili Protherm kombi servisi hizmeti sağlamaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz zaman asla pişmanlık duygusuna kapılmazsınız.

Sizler de Altayçeşme Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

İsterseniz de Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.

 


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numaramız : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*