Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Altınşehir Protherm kombi servisi / Altınşehir Protherm kombi servisi – 444 27 28

Altınşehir Protherm kombi servisi – 444 27 28

Altınşehir Protherm kombi servisi

Altınşehir Protherm kombi servisi 7 / 24 faaliyet içerisinde olup en iyi şekilde siz değerli müşterilerine Protherm kombi servisi hizmeti vermektedir. Yapmış olduğumuz tüm faaliyetler ve hizmetler 1 yıl boyunca servis garanti altına alınarak işlem yapmaktayız.

Altınşehir Protherm kombi servisi düzenli olarak yapacağınız bakımlar Protherm kombi cihazınızın sağlıklı,
konforlu ve randımanı bol çalışmasına olanak sağlar. Yaptıracağınız bakımlar kombi cihazınızın ömrünü arttırmaktadır. Firmamız büyük kampanya başlatarak fiyatlarında %50 – 60 lara varan indirimlere giderek her kesime uygun Protherm kombi servisi hizmeti vermektedir.

Firmamız içerisinde faaliyet ve hizmet vermekte olan uzman teknik servis elemanlarımız işin de son derece uzman olup işin içinden gelmiş bulunmaktadır. İş esnasında değiştirmek te olduğu tüm yedek parçaların TSE belgesini sizlere ibraz etmektedir. Uzun yıllardır Protherm kombi servisi sektörü içerisinde olup en güncel teknoloji aletleri ile müşterilerimize hizmet götürmekteyiz.

Mobil Protherm kombi servis ağı sayesinde cihazlarınızda oluşan sorunları yine aynı gün içerisinde 1 yıl garantili şekilde çözüme kavuşturmaktayız. Sanayi Bakanlığınca kombi cihazları 15 yıl olarak kullanılabilir. Bunun en büyük etkeni ise düzenli olarak yapılan bakımlardır. Sizler de özellikle kış aylarına girmeden önce yaptıracağınız bakımlar kışın ısınma konusunda sizlere en büyük rahatı ve konforu yaşatmış olacaktır. Bunun yanı sıra da ekonomik anlamda da ısınma konusunda sizleri zora sokmamaktadır.

altınsehir-protherm-kombi-servisi

altınsehir-protherm-kombi-servisi

Kombi cihazları özellikle daha çok kış aylarında bozulmaya başlar. Bunun en büyük nedeni ise yaz aylarında bakım yapılmaya gerek olmadığını düşündüğümüzden. Kombinin yazın çalışmaması cihazınızın temiz olduğu anlamına gelmez. Halbu ki kombi cihazınızı çalıştırmasanız dahi yılda en az 2 defa bakım yaptırmak zorundasınız.Unutmayın ki yapılan bakımlar Protherm kombi cihazınızın ömrünü 1 yıl olarak arttırır.

Protherm cihazların da su basınç seviyesi 1.5 LT altına düşdüğü takdir de su basınç hatası ile karşı karşıya kalmış olursunuz. Yada 1.5 LT üstüne çıktığı zaman da kombinizin su akıttığını görmüş olursunuz. Bunun için cihazınızın su basınç seviyesini 1.5 LT bar olarak ayarlamalısınız. 1.5 LT üstüne çıktığınız zaman peteklerden suyu boşaltıp 1.5 LT bara eşitleyebilirsiniz. Eskiden ısınmak için kömürlü sobalar kullanılırdı. Günümüz de ise kömürlü sobaların yerini kombi cihazları almış bulunmaktadır. Kombi cihazları doğal gaz ve LPG ile çalışmaktadır. Biz daha çok doğal gaz
yakıt türünü önermekteyiz. Nedeni ise hem daha konforlu hem de daha güvenli olması.

Sizler de Altınşehir Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsa nız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

İsterseniz de Altınşehir Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28

Şube Tel. Numaramız : 0216 399 57 50

0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*