Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Beşyol Protherm kombi servisi / Beşyol Protherm kombi servisi – 444 27 28

Beşyol Protherm kombi servisi – 444 27 28

Beşyol Protherm kombi servisi

protherm-servis-bakımı

protherm-servis-bakımı

Beşyol Protherm kombi servisi , uzun zamandır Protherm kombi sektörü içerisinde olan firmamız siz değerli müşterilerimize konforu ve kaliteyi bir arada sunarak Protherm hizmeti sağlamaktadır. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet sunarak müşterilerini hiç bir zaman mağdur ettirmemektedir.

Beşyol Protherm kombi servisi , fiyatlarımızda %50 – 60 lara varan indirimlere giderek her bütçeye uygun şekilde Protherm kombi hizmeti vermeyi planlamaktayız. Protherm kombi cihazlarınıza düzenli olarak bakım yaptırarak kombi cihazınızın ömrünü arttırmış olursunuz. Protherm kombi cihazları yakıt türü olarak 2 seçenekden oluşur. Bu türler ;

– Doğal gaz ,

– LPG .

Firmamız yakıt türü olarak müşterilerine daha çok Doğal gaz’ı önermektedir. Sebebi ise daha kaliteli, daha konforlu ve daha ucuz olmasından kaynaklanması.

Sizlerde Beşyol Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyor iseniz aşağıdaki iletişim bilgilerinde yazan numaralardan birini seçip bizleri arayabilirsiniz. Bizleri aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

Dilerseniz de Beşyol Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim bölümüne tıklayarak oradaki servis formunu doldurup online biçimde bizlerden servis yada hizmet talebinde de bulunabilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*