Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Çatalmeşe Protherm kombi servisi / Çatalmeşe Protherm kombi servisi – 444 27 28

Çatalmeşe Protherm kombi servisi – 444 27 28

Çatalmeşe Protherm kombi servisi

protherm-servis-bakımı

çatalmeşe-protherm-kombi-servisi

Çatalmeşe Protherm kombi servisi , firmamız en iyi şekillerde siz değerli tüketicilerine hizmet vererek kaliteli ve konforu yüksek hizmet anlayışını her zaman benimsemiştir. 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisinde bulunmaktayız. Bunun yanı sıra yapmış olduğumuz tüm hizmetler ve faaliyetler TSE standartlarına uygun ve belgeli olarak işlem görmektedir.

Çatalmeşe Protherm kombi servisi fiyatlarımız da %50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun servis imkanı sağlamaktayız. Yapmış olduğumuz hizmet,faaliyet,bakım,onarım ve yedek parça değişimleri 1 yıl boyunca firmamız tarafından servis garanti altına alınmaktadır. Protherm kombi cihazlarınıza yılda düzenli olarak bakım yaptırdığınız takdirde kombiniz de özellikle de kış aylarında ısınma sorunları ile karşı karşıya kalmamış olursunuz.

Protherm kombi cihazlarınıza yaptırdığınız bakımlar kombinizin ömrünü hem arttırmakta hemde performansını arttırmaktadır. Bu yüzden yılda en az 2 defa bakım yaptırmak zorundasınız.

çamçeşme-protherm-kombi-servisi

çatalmeşe-protherm-kombi-servisi

Sizler de Çatalmeşe Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki irtibat bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmak tayız.

Dilerseniz de Çatalmeşe Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz. Her zaman en iyisini yapmakta olan firmamız sizlere kaliteli servis hizmeti sunmaktadır.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numaramız : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*