Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Çavuşoğlu Protherm kombi servisi / Çavuşoğlu Protherm kombi servisi – 444 27 28

Çavuşoğlu Protherm kombi servisi – 444 27 28

Çavuşoğlu Protherm kombi servisi

Çavuşoğlu Protherm kombi servisi , yıllardır kombi sektörü içerisinde olup hizmet vermekteyiz. Yenilenen teknolojiyi yakından takip edip alt yapımızı son sürüm teknoloji aletleri ile güncellemekteyiz. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet içerisinde olup kombi hizmeti sağlamaktayız.

Çavuşoğlu Protherm kombi servisi , Protherm kombi cihazları yakıt türü olarak hem Doğal gaz hemde LPG kullanılmalıdır. Firmamız daha çok Doğal gaz yakıt türü ile çalışmaktadır. Bunun sebebi ise hem daha ekonomik olması hemde daha sağlıklı olmasıdır.

 

suadiye-protherm-kombi-servisi

cavusoglu-protherm-kombi-servisi

 

Çavuşoğlu Protherm kombi servisi olarak fiyatlarımızda %50 lere varan indirimlere giderek her eve Protherm servisi vermeyi amaçlamış bulunmaktayız. Büyük bir kampanya içerisinde olup hizmet sağlamaktayız. Yapmış olduğumuz tüm Protherm kombi teknik sorunları 1 yıl boyunca garanti hizmeti sağlamaktayız.

Çavuşoğlu Protherm kombi servisi hizmetlerinden yada faaliyetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz aşağıdaki telefon numaralarımızdan bizleri arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Dilerseniz de web sitemizin İLETİŞİM bölümünden de online olarak bizlere ulaşıp hizmet yada faaliyet alabilirsiniz.

İrtibat Bilgilerimiz ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*