Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Derbent Protherm kombi servisi / Derbent Protherm kombi servisi – 444 27 28

Derbent Protherm kombi servisi – 444 27 28

Derbent Protherm kombi servisi

Derbent Protherm kombi servisi olarak 7 gün 24 saat boyunca kaliteli ve konforlu bir biçimde servis ve hizmet sağlamaktayız. Firmamız yapmış olduğu yedek parça değişimi , servis , faaliyetler de 1 yıl boyunca müşterilerine garanti hizmeti sağlamaktadır.

Derbent Protherm kombi servisi , düzenli olarak yapacağınız bakımlar Ferroli kombi cihazınızın ömrünü arttırmaktadır. Bakımlar Protherm cihazınızın daha randımanı yüksek çalışmasına neden olur. Bu doğrultu da firmamız büyük bir kampanya başlatmış olup fiyatlarında % 45 – 50 lere varan indirimlere giderek her kesime hitaben servis hizmeti sağlamaktadır.

Firmamız içerisinde bulunmakta olan yetkili teknik servis elemanlarımız işin de son derece uzman olup işin çekirdeğin den gelmiş bulunmaktadır. Servis esnasında değiştirilecek parça var ise yeni parçanın TSE belgesini siz değerli tüketicilerimize göstermekteyiz de. Uzın yıllardır Ferroli kombi servisi sekötü içerisinde olup en iyi ve en güncel teknolojiler ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Mobil Protherm kombi servis ağı sayesin de kombi cihazlarınız da oluşan teknik sorunları bizleri aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yaparak aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız. Sanayi Bakanlığınca Protherm ve diğer cihazlarının kullanım ömrü 15 yıl olarak belirlenmiştir. Sizler de Protherm kombi cihazınızı 15 yıl boyunca kullanmak istiyorsanız düzenli olarak bakım yaptırmak zorundasınız.

Kombiler özellikle kış aylarında daha çok bozulmaktadır. Bunun en büyük sebebi bakımsızlıktan kaynaklanıyor. Yaz aylarında kombi cihazları çalışmadığından bakım yaptırılmaya ihtiyaç duyulmaz. Sizler de kış aylarında sorunsuz bir şekilde ısınma elde etmek istiyorsanız Protherm kombi cihazınıza düzenli olarak bakım yaptırmalısınız.

Sizler de Derbent Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsa nız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

İsterseniz de Derbent Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz. Her zaman en iyisi.

Ferroli kombi servisi


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28

Şube Tel. Numaramız : 0216 399 57 50

0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*