Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Galata Protherm kombi servisi / Galata Protherm kombi servisi – 444 27 28

Galata Protherm kombi servisi – 444 27 28

Galata Protherm kombi servisi

 

gatalata-protherm-kombi-servisi

gatalata-protherm-kombi-servisi

Galata Protherm kombi servisi kısa süre içerisinde kombi servis hizmetlerinde yüksek standartlara sahip olmuş ve bu standartlarını uzun yıllar sürdürme amacındadır. Protherm Kombi Servisi olarak kadromuzda uzun yıllardır bizimle beraber olan kombi uzmanları her model Protherm kombi sorunlarını en kısa sürede çözüme ulaştırmaktayız.

Galata Protherm kombi servisi Ümraniye’de bulunan Protherm kombi servis şubemiz Ümraniye’nin her noktasına en kısa sürede ulaşmaktadır. Mobil teknik servis ekipleriyle çağrı merkezimize gelen Protherm kombi arızalarını kısa süre içerisinde değerlendirip bulunduğunuz noktaya servis yönelen dirilmektedir bu sayede Protherm Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimizi zaman kaybına uğratmamayı hedeflemekteyiz.

Kombi servis merkezimizin bir diğer hizmet alanı olan Protherm kombiler için her zaman en kaliteli çözümler üretmekteyiz. Protherm servisi olarak her model Protherm kombi arızalarını kısa süre içerisinde tespit ederek arıza kaynağı ne olursa olsun giderilmektedir.

Kombi cihazlarının etrafında toplanan bakteriler ve mikroplar sizlerin ciddi bir biçimde hastalanmanıza neden
olur. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için düzenli olarak kombi cihazınızı yılda en az 2 defa bakım yaptırmalısınız. kombi cihazınıza düzenli bakım yaptırarak hem sağlık , hem konfor hemde ekonomik yönden rahatlamış olacaksınız. Düzenli kombi bakımları kombi cihazlarınızın daha iyi randımanlı çalışmasına sebep olacaktır.

Protherm kombi servisi olarak 7 gün 24 saat boyunca müşterilerimize faaliyet vermekte olup her zaman en iyi işleri sunmaktayız. İstanbul halkına %50 lere varan indirimler ile kaliteli kombi servisi sağlamaktayız. Yapmış olduğumuz tüm kombi hizmetleri ve faaliyetleri 1 yıl boyunca firmamız tarafından garanti kapsamına alınmaktadır.

Sizler de Galata Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmak tayız.

İsterseniz de Galata Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.


İletİşİm bİlgİlerİmİz ;

çağrı merkezimiz : 444 27 28

şube tel. numaramız : 0216 399 57 50

0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*