Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Gültepe Protherm kombi servisi / Gültepe Protherm kombi servisi – 444 27 28

Gültepe Protherm kombi servisi – 444 27 28

Gültepe Protherm kombi servisi

Gültepe Protherm kombi servisi 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisinde olup siz değerli tüketicilerimize en iyi şekilde Protherm kombi servisi hizmeti sağlamaktadır. Uzun yıllardır kombi sektörü içerisinde olup müşterilerimize kaliteyi ve konforu bir arada sunarak kombi hizmeti sağlamaktayız. Servis esnasında değiştirmiş olduğumuz yedek parçalar TSE standartlarına uygun ve belgeli olarak yapılmaktadır.

göçbeyli-protherm-kombi-servisi

gültepe-protherm-kombi-servisi

Gültepe Protherm kombi servisi , firmamızın yapmış olduğu tüm hizmetler ve faaliyetleri 1 yıl boyunca servis garanti altına alınmaktadır. Protherm kombi cihazlarınıza düzenli olarak yaptıracağınız bakımlar kombinizin ömrünü hem arttırır hemde sağlıklı ve konforlu ısınma elde etmenize neden olur.

Firmamız %50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun servis hizmeti vermeyi hedeflemiş bulunmaktadır. Kaliteyi siz değerli müşterilerimize ekonomik fiyatlar ile sunmaktayız. Kaliteyi ve konforu bir arada sunarak siz değerli tüketicilerimize en iyi şekilde Protherm kombi servisi hizmeti sağlamaktayız.

Sizler de Gültepe Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

İsterseniz de Gültepe Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numaramız : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*