Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Gümüşsuyu Protherm kombi servisi / Gümüşsuyu Protherm kombi servisi – 444 27 28

Gümüşsuyu Protherm kombi servisi – 444 27 28

Gümüşsuyu Protherm kombi servisi

Gümüşsuyu  Protherm kombi servisi  nasıl bir kombi alacağınız hakkında kesinlikle araştırma yapın. Isıtma sistemleri ile ilgili satış ve teşhir yapan bayileri gezin, broşür alın ve teknik bilgiler edinin. Tavsiye edilen cihazın kapasitesinin yeterli gelip gelmeyeceğini öğrenin. Bilinen, geniş servis ağı olan ve güçlü firmaların ürünlerini tercih edin ve mutlaka ama mutlaka TSE damgası arayınki ilerde sorunla karşılaşmayın. Ayrıca kombi tercihinde ilk maliyet degil, tüketim bedeli ve servis maliyetlerinin de önemli olduğunu belirtmek isteriz.

Gümüşsuyu  Protherm kombi servisi  her zaman kaliteli olmuş, altyapısını en son teknoloji ile donaltmış ve işinde uzman teknik kadrosuyla yedi gün yirmi dört saat hizmet içersinde olup evinize kadar gelip en ufak sorundan en büyük soruna kadar olan problemi gün içersinde çözmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya hazır olan lider kombi servis firmasıdır.

Genleşme Tankı‘nın iç yapısına bakacak olursak bir futbol topunun içine topu ortadan ikiye ayıracak şekilde bir membran (şambrel) koyduğumuzu farz edelim.Yarısında azotyarısında su olduğunu farz edelim.İşte genleşme tankını kafanızda bu şekilde canlandırabilirsiniz.

 

çamçeşme-protherm-kombi-servisi

gümüşsuyu-protherm-kombi-servisi

 

 

Sisteme giden suyun bir miktarı bir boru aracılığı ile genleşme tankınada gider (ortalama 8 lt).Tankın diğer tarafındaki azot, membranın diğer tarafına sistemden gelen sıcak suyayastık görevi yapar.Yani sıcak sudan dolayı oluşan genleşmeyi , membranın diğer tarafındaki azot dengeler ve bu sayede sistemde ısıdan dolayı oluşan aşırı genleşme ortadan kalkmış olur.

Gümüşsuyu  Protherm kombi servisi  yıllardır Protherm Kombi teknik servisliğini yapan yetkin bir firmadır. Hizmeti 7/24 taşımak ve kalitenin doğrultusunda müşterilerimize bu hizmeti sunmaktır. kalitemiz ve bilgili kadromuzla sizlere hizmet vermenin kıvancını yaşamaktayız.

Yıllardır bünyesinde bulundurduğu uzman Tekniker ve Teknisyen kadrosu ile, teknik hizmet ve Satış sonrası servis alanında ayrıcalıklı bir firma olma özelliğini taşır Uzun yılların vermiş olduğu birikim ve farklı hizmet anlayışı sayesinde başarılı servis hizmetleri sunar ve bunun devamını sağlamak amacı ile yeniliklere açık kalarak yatırımlarını sürdürür. Gümüşsuyu  Protherm kombi servisi , Servis anlayışını kişilere bağımlı kılmakla ve sadece söylemlerde en iyi olmakla yetinmez. Yedek parça desteği, devamlılığı, satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeyi hedefler ve bu doğrultuda sizlerin katkıları ile hedeflerine yön çizer.

 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*