Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Hasippaşa Protherm kombi servisi / Hasippaşa Protherm kombi servisi – 444 27 28

Hasippaşa Protherm kombi servisi – 444 27 28

Hasippaşa Protherm kombi servisi

Hasippaşa Protherm kombi servisi olarak hizmet,faaliyet,bakım,onarım,servis ve yedek parça değişimlerimiz 1 yıl boyunca servis garanti altına alınmaktadır. Siz değerli tüketicilerimize her zaman en iyi şekillerde Protherm kombi servisi hizmeti sunmaktayız. Bunun yanı sıra firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisinde bulunmaktadır.

Hasippaşa Protherm kombi servisi , düzenli olarak yapacağınız bakımlar Protherm kombi cihazınızın randımanı yüksek çalışmasına neden olduğu gibi cihazınızın ömrünü arttırmış olacaktır. Özellikle kış aylarına girmeden önce yapılan bakımlar kombinizin yüksek verimli çalışmasına neden olur. Buna istinaden firmamız büyük bir indirime giderek fiyatlarında %50 – 55 lere varan indirimlere gitmiş bulunmaktadır.

Firmamız içerisinde faaliyette bulunan teknik servis personellerimiz işin de son derece uzman olup işini en ince ayrıntısına kadar girip yapmaktadır. Kombi cihazınız da varsa yedek parça değişimi o esnada personellerimiz size değiştirilecek yedek parçanın TSE onay belgesini ibraz etmektedir. Uzun yıllardır Protherm kombi sektörü içerisinde hizmet vermekte olup siz değerli müşterilerimize en günce teknolojiler ile hizmet ve servis sağlamaktayız.

protherm-servis-bakımı

hasippaşa-protherm-kombi-servisi

Mobil Protherm kombi servis ağı sayesinde Protherm kombi cihazlarınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmak tayız. Kombi cihazlarının ömrü Sanayi bakanlığınca 15 yıl olarak belirlenmiştir. Sizler de düzenli olarak kombi cihazınıza bakım yaptırırsanız Protherm kombi cihazınızı 15 yıl boyunca kullanmış olursunuz. Özelliklede bakımları kış aylarına girmeden  yaptırmak kombinizin performansını arttırır.

Protherm kombi servisi olarak her zaman en iyisi için faaliyet vermekte olup İstanbul’un Anadolu yakasında ikamet eden tüm halkımıza hizmet ve faaliyeti 1 yıl garantili şekilde vermekteyiz.  Kaliteyi siz değerli tüketicilerimize ekonomik fiyatlar ile ayağınıza getirmiş bulunmaktayız.

Sizler de Hasippaşa Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsa nız aşağıdaki  iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

İsterseniz de Hasippaşa Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.

 


İRTİBAT BİLGİLERİMİZ ;
Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*