Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Hekimbaşı Protherm kombi servisi / Hekimbaşı Protherm kombi servisi – 444 27 28

Hekimbaşı Protherm kombi servisi – 444 27 28

Hekimbaşı Protherm kombi servisi

Hekimbaşı Protherm kombi servisi

Hekimbaşı Protherm kombi servisi

Hekimbaşı Protherm kombi servisi olarak her zaman en iyisi için faaliyet ve hizmet vermekteyiz. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca kaliteli ve konforlu Protherm kombi servisi hizmeti sağlamaktadır. Firmamız yapmış olduğu tüm hizmetler de , faaliyetler de ve bakımlar da müşterilerine bir yıl boyunca Protherm kombi  servisi garantisini sunmaktadır.

Hekimbaşı Protherm kombi servisi , her bütçeye uygun Protherm kombi servisi hizmeti vermek için firmamız fiyatların da %50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye kaliteli ve konforlu Protherm kombi servisi hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra her türlü desteğimizi de sunmaktayız. Kombi cihazlarınıza yılda en az 2 defa bakım yaptırmalısınız ki kombiniz sağlıklı ve uzun ömürlü olsun. Bakım yapılan kombi cihazlarının ömrü uzamaktadır.

Sanayi Bakanlığınca kombi cihazlarının kullanım ömrü 15 yıl olarak belirlenmiştir. 15 yıl olmasının en büyük nedenlerinin başın da düzenli yapılan bakımlar gelmektedir. Sizler de kombi cihazınıza düzenli olarak bakım yaptırırsanız sizler de kombi cihazınızı 15 yıl boyunca sorunsuz bir şekil de kullanmış olursunuz. Firmamız mobil iletişim ağı sayesinde , bizleri aradığınız zaman sizlere gün içerisin de geri dönüş yaparak Protherm kombi cihazınız da oluşan sorunları yine aynı gün içerisin de çözüme kavuşturmaktadır. Hızlı ve kaliteli servis hizmetini benimseyerek sizlere kusursuz ve garantili bir kombi servisi hizmeti sağlamaktayız.

Hekimbaşı Protherm kombi servisi ,  firmamız müşterilerine yakıt türü olarak doğal gazı önermektedir. Nedeni ise daha konforlu olmasından kaynaklanıyor. Kombi cihazları doğal gaz ve LPG ile çalışmaktadır. Doğal gaz hem konforlu hem sağlıklı hem de randımanı yüksek olmasından dolayı en çok tercih edilen yakıt türüdür. Sizler de kombi cihazı seçerken yakıt türünün doğal gaz olmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra firmamız yapmış olduğu tüm Protherm kombi servisi hizmetlerin de müşterilerine TSE standartlarına uygun servis hizmeti sunmakta bunun yanında da TSE garantili parça kullanmaktadır.

Sizler de Hekimbaşı Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken 444 27 28 yada 216 344 10 10 numaralı telefondan bizleri arayarak servis hizmetinde bulunmak. Firmamız içerisin de faaliyet veren uzman personellerimiz işin de son derece uzman olup neyin ne şekil de yapılacağını çok iyi bilerek servis hizmeti sağlamaktadırlar.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*