Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Hisar Protherm kombi servisi / Hisar Protherm kombi servisi – 444 27 28

Hisar Protherm kombi servisi – 444 27 28

Hisar Protherm kombi servisi

gatalata-protherm-kombi-servisi

Hisar-protherm-kombi-servisi

Hisar Protherm kombi servisi olarak her zaman en iyisi için faaliyet vermekte olup siz değerli tüketicilerimize 7 gün 24 saat boyunca Protherm kombi servisi hizmeti sağlamaktayız. Konforu ve kaliteyi bir arada sunarak müşterilerimize en iyi şekiller de servis hizmeti vermekteyiz.

Hisar Protherm kombi servisi fiyatlarında % 50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun Protherm kombi hizmeti vermektedir. Amacımız her bütçeye uygun kombi servis hizmeti sağlamak. Yapmış olduğumuz tüm kombi servis hizmetleri 1 yıl boyunca yine firmamız tarafından servis garanti altına alınmaktadır.

Yapmış olduğumuz yedek parça değişimlerinde de TSE standartlarına uygun ve 1 yıl TSE garantili parça kullanmaktayız. Düzenli olarak yapılan bakımlar Protherm kombi cihazınızın ömrünü bir iken iki yıla çıkarmaktadır. Yılda en az iki defa bakım yaptırarak kombinizin daha sağlıklı ve konforlu çalışmasına neden olursunuz.

Sanayi Bakanlığınca kombi cihazlarının ömrü 15 yıl olarak belirlenmiştir. Sizler de Protherm kombi cihazınızı 15 yıl boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız düzenli olarak kombi cihazınıza bakım yaptırmalısınız. Protherm kombi cihazları Doğal gaz ve LPG yakıt türleri ile çalışmaktadır. Biz ise daha çok Doğal gaz kullanımını önermekteyiz. Sebebi daha güvenilir ve konforlu olmasından kaynaklanıyor. Firmamız Protherm kombi servisi yanı sıra Ferroli kombi servisi hizmeti de sağlamaktadır. Ayrıca Bosch kombi servisi hizmeti de vermektedir.

Sizler de Hisar Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmak tayız.

İsterseniz de Hisar Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.


İletİşİm bİlgİlerİmİz ;

çağrı merkezimiz : 444 27 28

şube tel. numaramız : 0216 399 57 50

0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*