Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / İcadiye Protherm kombi servisi / İcadiye Protherm kombi servisi – 444 27 28

İcadiye Protherm kombi servisi – 444 27 28

İcadiye Protherm kombi servisi

İcadiye Protherm kombi servisi , Sanayi Bakanlığı kombi cihazlarına 15 yıl boyunca ömür biçmiştir. Sizlerde Protherm kombi cihazınızı 15 yıl boyunca sorunsuz kullanmak istiyorsanız kombi cihazınıza düzenli olarak yıllık bakımlarını yaptırınız. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içermektedir.

 

protherm-kombi-teknik-servisi

icadiye-protherm-kombi-servisi

 

İcadiye Protherm kombi servisi , yapmış olduğumuz tüm hizmetler , faaliyetler ve yedek parça değişimleri 1 yıl boyunca garanti hizmeti kapsamına alınmaktadır. Bizleri aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yaparak kombi cihazınızda oluşan teknik sorunları aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız. Özel Protherm kombi servisi olup TSE belgeli ve standartlarına uygun kombi servisi vermekteyiz.

Sizlerde İcadiye Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki irtibat bilgilerinden bizlere 7 / 24 ulaşarak hizmet yada servis talebinde bulunabilirsiniz.

Dilerseniz de İcadiye Protherm kombi servisi web sitesinin İLETİŞİM bölümünden de online olarak bizler ile irtibata geçebilirsiniz.

İrtibat Bilgilerimiz ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Ferroli Kombi servisi

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*