Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / İncirliköy Protherm kombi servisi / İncirliköy Protherm kombi servisi – 444 27 28

İncirliköy Protherm kombi servisi – 444 27 28

İncirliköy Protherm kombi servisi

İncirliköy  Protherm kombi servisi, bacalı kombilerde fan yoktur. Atık gaz, sıcaklığından dolayı genleşerek yükselir, tabii bir çekim ve baca vasitasıyla dış ortama atılır. Bu nedenle bacalı kombi cihazları standartlara uygun yapılmış bir bina bacasına bağlanmalıdır. Aksi takdirde bacadan sızan atık gaz ortamdaki kişileri zehirler. Hermetik kombi ise fanlıdır. Atık gaz fan ile iç borudan dış ortama cebri olarak atılırken, dış borudan da yanma havasını yanma odasına çeker. Bu nedenle, hermetik kombi cihazlarının bina bacasına ihtiyacı yoktur, evin dış ortama açılabilen herhangi bir mekanına monte edilebilirler.

Ortamdaki havayı tüketmezler ve baca çekiş problemi olmaması nedeniyle ortamdaki havayı kirletmezler. İncirliköy Protherm kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimize özellikle kış aylarına girmeden önce mutlaka kombinizin ve klimanızın bakımını yaptırır. Daha sonra yaptırırım gibi erteleme cümleleri kafanızda kurmayın. Aksi takdirde daha sonra yaptırırım derseniz hem kombiniz için sorun oluşur hemde sizin güvenliginiz için problemler meydana gelebilir.

 

protherm-kombi-servisi-hizmetia

incirliköy-protherm-kombi-servisi

 

 

Bu gibi durumlarda 444 27 28 nolu telefon numarasından bize ulaşabilir yada web sitemizin iletişim sayfasından bizimle yedi gün yirmidört saat irtibat halinde olabilirsiniz. Belli başlı İncirliköy Protherm Kombi servisi , Protherm kombi arıza kodları ve tanımları şu şekildedir ;

F25:atık gaz emniyet sıcaklık sınırlayıcısı,atık gaz sıcaklıgı cok yuksek

F27:Olmadıgı halde alev gösterilmesi,Gaz ventili üzerindeki Ventiller kacırıyor

F28:Cihazın devreye girmesi sırasında Alev olusmaması

F29:tekrar ateslemiyor

F32:Fanın devir Sayısında Sapma

F42:Kodlama Direncinde kısa Devre

F65:Elektronik Sistemin Isısı Cok fazla

F7:leopard modelinde anakart ve ekran kartı iletisimsizligi sonucu ortaya cıkar anakart arızalı servise basvurun.

F10 :su basınc yetersizligi

F20:panther modelinde stb atık ,kalorıfer gidis suyu sıcaklıgı cok yüksek

F22:kuru yanma ,cihazda su yok

Bu gibi durumlarda hemen İncirliköy Protherm Kombi servisi’ne başvurursanız gün içinde sorununuzu çözmekde size yardımcı olabiliriz. Bize 444 27 28 nolu telefon yada web sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz . Unutulmaması gereken bir dipnot vardır ki halkımız bunu hep küçük görüp ihmal etmiştir.Servisler,bayiler müşterileri her defasında kombilerinize her yıl bakım yapılmasıgerekir diye uyarırlar.Haklıdırlar.

Çünkü genleşme tankının içindeki azot ortalama 1 veya en fazla 2 yıl idare edebiliyor.Sonrasında ise genleşme tankının içinde azot kalmadığı için membran tankın metal yüzeylerine yapışıp yırtılmalara sebeb oluyor.Buda kombinizi kış konumuna aldığınızda derece biraz yükselmeye başladığında su basıncınızın aniden artmasına ve emniyet ventilinden tahliye olmasına sebep oluyor.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*