Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / İstanbul Protherm Kombi Kart Tamiri / İstanbul Protherm Kombi Kart Tamiri – 216 344 10 10

İstanbul Protherm Kombi Kart Tamiri – 216 344 10 10

İstanbul Protherm Kombi Kart Tamiri 

Protherm Kombi Bakımı

İstanbul Protherm kombi kart tamiri

İstanbul Protherm Kombi Kart Tamiri  , firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet içerisin de bulunarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve konforlu kombi kart tamir hizmeti sağlamaktadır. Yapmış olduğumuz kart tamirleri 1 (bir) yıl boyunca servis garanti altına alınmaktadır. Kaliteli ve konforlu Protherm kombi kart tamiri hizmetleri sağlamaktayız.

İstanbul Protherm Kombi Kart Tamiri , İstanbul’un neresinde olursanız olun kart tamiri hizmeti yapmaktayız. İster kargo ile gönderin isterseniz de kendiniz getirin hiç sorun değil. Yapmış olduğumuz kart tamirleri sıfır kartlara eş değer olarak revize edilmektedir. Fiyatlarımız da %50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun servis imkanı sağlamaktayız.

İstanbul Protherm Kombi Kart Tamiri , Firmamız TSE standartlarına uygun servis ve tamir hizmeti sağlamaktadır. Yapmış olduğumuz tüm hizmetler ve faaliyetler hem TSE tarafından hemde firmamız tarafından garantilidir. Ayrıca tamir esnasın da kullanmış olduğumuz yedek parçalar TSE belgeli ve garantilidir. İstanbul Protherm Kombi Kart Tamiri olarak kaliteli kombi kart tamiri işleri yaparak müşterilerimize sağlıklı servis hizmeti sunmuş olmaktayız. Hiç bir müşterimizi mağdur ettirmemekteyiz.

Sizler de firmamızdan yararlanmak istiyorsanız 0216 344 10 10 | 444 27 28 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir yada web sitemizin iletişim bölümünden de bizlere online olarak ulaşıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız sadece protherm kombi servisi değil aynı zaman da ferroli kombi servisi hizmeti de sağlamaktadır.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*