Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Kartaltepe Protherm kombi servisi / Kartaltepe Protherm kombi servisi – 444 27 28

Kartaltepe Protherm kombi servisi – 444 27 28

Kartaltepe Protherm kombi servisi

Kartaltepe Protherm kombi servisi 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisinde olup sizlere en iyi şekilde servis hizmeti sunmaktayız. Firmamız yapmış olduğu tüm hizmetler de ve faaliyetler de müşterilerine 1 yıl boyunca servis garanti hizmeti de sağlamaktadır. Bunun yanı sıra özel Protherm kombi servisi olup yapmış olduğumuz tüm hizmetler ve faaliyetler TSE standartlarına uygun ve belgeli olarak işlem verilmektedir.

protherm-servis-bakımi

protherm-servis-bakımi

Kartaltepe Protherm kombi servisi , kombi cihazlarınıza yılda en az 2 defa bakım yaptırarak Protherm kombi cihazınızın ömrünü arttırmış olursunuz. Bakım yaptırmak kombinizin daha konforlu,uzun ömürlü ve sağlık çalışmasına sebep olur.

Sanayi Bakanlığınca kombi cihazlarına 15 yıl ömür biçilmiştir. Bunun en büyük etkeni ise düzenli olarak yapılan bakımlardır. Yılda belirli periyodotlarda Protherm kombi cihazınıza bakım yaptırırsanız sizlerde kombi cihazınızı 15 yıl sorunsuz kullanabilirsiniz. Unutmayın ki kombiden doğacak neredeyse bütün sorunlar bakımsızlıktan kaynaklanmaktadır.

Sizler de Kartaltepe Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz.Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazında oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmak tayız.

Dilerseniz de Kartaltepe Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim bölümünden de servis / hizmet formunu doldurarak bizlere online olarak da irtibat sağlayabilirsiniz.

İRTİBAT BİLGİLERİMİZ ;
Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Hakkında erfa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*