Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Kavacık Protherm kombi servisi / Kavacık Protherm kombi servisi – 444 27 28

Kavacık Protherm kombi servisi – 444 27 28

Kavacık Protherm kombi servisi

Kavacık Protherm kombi servisi olarak her türlü kombi sistemlerinizin sorunlarını gün içersinde çözüme ulaştırmak için yetkili teknik servis elemanlarımız günün 7 günü 24 saat hizmet ve faaliyet vermektedirler. Kombi kullanmanın en büyük avantajlarından biraz bahsetmek isterim. En büyük avantajı bireysel ısınma özgürlüğünü sağlar. Kullandığımız kadar yakar ve ödemesini yaparız. Ayrıca sıcak su kullanım konforu her odalarda sağlar.

Sıcak su için ise ayrı bir cihaz ( şohben, termosifon, boyler gibi ) kullanmamıza hiç gerek kalmaz. Kullanmadığımız gibi bizi ekstra maliyetten kurtarır. Kombilerde baca tepmesine ve çekmemesine, aşırı ısınmalara, alev sönmesine, donmaya ve gaz kaçağına karşı TSE standartlarının ön gördüğü her türlü önlem ve tertibat Kavacık  Protherm kombi servisi olarak almaktayız ve uygulattırmaktayız.

 

 

çamçeşme-protherm-kombi-servisi

kavacık-protherm-kombi-servisi

 

 

Kombi cihazları şofbenlerde olduğu gibi borulardan gelen suyun bir eşanjör vasitasıyla ısıtılması ilkesi üzerine çalışmaktadırlar. Bu durumda şofbenin yakıtı 10 ise kombinin yakıtı 5 olmaktadır. Buda bizim fazladan ödeme yapmamızı engelliyor. Yenilenen teknoloji ile kombilerin arızalanmadan önce mutlaka bakıma alınması önerilir.Firmamız bakım yaptığı kombilerin yedek parça  vb. Malzemelerin garantisini sunmaktadır. Kavacık Protherm kombi servisi ne kadar güvenilir ve iddalı olduğu her zaman ön plandadır. Protherm kombi servinizin ekranında F0 kodu arızası görüyorsanız şu işlemi uygulayarak anında çözüme kavuşturabilirsiniz ;

– Su basınç seviyesi çok düşük olduğu zaman ekranda görüntülenen arıza kodudur. Protherm kombi su basınç ayarı ideal olarak 1.5 bar olmalıki bu arıza ile karşılaşmayınız. Protherm kombi su basma işlemi yaparak cihazı resetlediğiniz de arıza ortadan tamamen kaybolmuş olur.

Doğal gaz sobanızın ayda bir filitrelerini değiştirmeyi unutmayınız, en azından ayda bir temizlenmeyi unutmayınız. Boş ve kullanılmayan baca deliklerini kapatmak ısı tasarrufunu için önemlidir. Kavacık Protherm kombi servisi , kışa girmeden radyatörlerinizin havalarını almayı unutmayınız. Merkezi ısıtma sistemi kullanıyorsanız eğer kazan bakımları yapılıyormu kontrol ediniz. Kazan dairesi uygun mu kontrol edilmesi gerek.

Bacalı kombilerimizi kapalı alanlara dolap gibi yerlerde olmaması gerekir , bu durum kombini verimliliğini duşurur. Kombi ve sobanızı ısı termostatı taktırarak kombi ve sobanızı en iyi şekilde kullabilirsiniz.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*