Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Kavaklı Protherm kombi servisi / Kavaklı Protherm kombi servisi – 444 27 28

Kavaklı Protherm kombi servisi – 444 27 28

Kavaklı Protherm kombi servisi

çamçeşme-protherm-kombi-servisi

çamçeşme-protherm-kombi-servisi

1 Yıl Servis Garantisi

Kavaklı Protherm kombi servisi , uzun süredir Protherm kombi servisi hizmeti sağlayan firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisinde bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm hizmetler ve faaliyetler 1 yıl boyunca servis garantisi altına alınmaktadır. Bunun yanı sıra tüm hizmetlerimiz,yedek parça değişimlerimiz ve bakımlarımız TSE standartlarına uygun ve yedek parçalarda ise belgelere sahiptir.

Kombilerde Bakım 

Kavaklı Protherm kombi servisi , Protherm kombi cihazınıza yıllık belirli düzenlerde bakım yaparak kombinizin ömrünü arttırmış olursunuz. Sanayi Bakanlığınca kombi cihazlarına verilen ömür 15 yıldır. Sizler de 15 yıl boyunca Protherm kombi cihazınızı kaliteli ve konforlu bir biçimde kullanmak istiyorsanız bakım yaptırmak zorundasınız.

% 50 lere varan indirimler 

Firmamız her bütçeye uygun servis imkanı sağlamaktadır. Bu yüzden fiyatlarında %50 lere varan indirimlre giderek her keseye uygun Protherm kombi servisi hizmeti sunmaktadır.

Aynı Gün İçerisinde Çözüme Kavuşturmak

Sizlerde Kavaklı Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisinde mobil Protherm kombi servis ağı sayesin de kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

Dilerseniz de Kavaklı Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim bölümüne girerek oradaki servis / hizmet formunu doldurarak bizlerle online olarak irtibata geçip servis talebinde de bulunabilirsiniz.

protherm-kombi-servisi

protherm-kombi-servisi

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*