Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Kemalpaşa Protherm kombi servisi / Kemalpaşa Protherm kombi servisi – 444 27 28

Kemalpaşa Protherm kombi servisi – 444 27 28

Kemalpaşa Protherm kombi servisi

ekonomik-protherm-kombi-servisi

kemalpaşa-protherm-kombi-servisi

Kemalpaşa Protherm kombi servisi , uzun yıllardır Protherm kombi sektörü içerisinde olan firmamız siz değerli müşterilerimize kaliteyi ayağınıza kadar getirmektedir. Firmamız yapmış olduğu servis,bakım,hizmet ve yedek parça değişiminde siz değerli tüketicilerimize bir yıl boyunca servis garanti hizmeti sağlamaktadır.

Kemalpaşa Protherm kombi servisi özel Protherm kombi servisi olup TSE standartlarına uygun ve belgeli olarak işlem sürdürmektedir. Fiyatlarımızda %50 – 60 lara varan indirimlere giderek her bütçeye uygun servis anlayışını benimsemiş bulunmaktayız. Protherm kombi cihazlarınızı yılda en az 2 defa bakım yaptırarak Protherm kombi cihazınızın ömrünü arttırmış olursunuz.

Sanayi Bakanlığınca kombi cihazlarına 15 yıl boyunca ömür biçilmiştir. Sizlerde kombi cihazlarınızı 15 yıl boyunca sorunsuz bir biçimde kullanmak için yıllık belirli periyodotlar da bakım yaptırarak kombi cihazınızın ömrünü hem arttırmış olursunuz hemde konforlu ısınma elde etmiş olursunuz.

Sizlerde Kemalpaşa Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki irtibat bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisinde siz değerli müşterilerimize geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazlarınız da oluşan teknik arızaları ve sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturarak sizleri mağdur ettirmemekteyiz.

Dilerseniz de Kemalpaşa Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak servis yada hizmet formlarını doldurup bizimle online olarak da iletişime geçebilirsiniz.

İRTİBAT BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*