Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Kesintisiz Protherm kombi servisi / Kesintisiz Protherm kombi servisi – 444 27 28

Kesintisiz Protherm kombi servisi – 444 27 28

Kesintisiz Protherm kombi servisi

Kesintisiz Protherm kombi servisi kaliteyi ve ekonomiyi bir arada sunarak siz değerli tüketicilerimize 7 gün 24 saat boyunca uygun fiyatlarla kaliteli Protherm kombi servisi hizmeti sağlamaktayız. Yapmış olduğumuz tüm Protherm hizmetlerimiz 1 yıl boyunca firmamız tarafından servis garanti altına alınmaktadır.

Kesintisiz Protherm kombi servisi , fiyatlarımız da % 50 lere varan indirimlere giderek her kesime uygun Protherm kombi servisi hizmeti sağlamaktayız. Kaliteli servis hizmetini uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Protherm kombi cihazınıza yapacağınız yıllık bakımlar kombinizin daha uzun ve konforlu çalışmasına neden olur. Özellikle kış aylarına girmeden önce yapacağınız bakımlar kombinizin sizlere ısınma konusunda ne kadar yardımcı olacağınızı görmüş olursunuz. Kış aylarına girmeden Protherm kombi cihazınızın yıllık bakımlarını yaptırarak kış aylarına öyle girmenizi tavsiye ederiz. Bakım yapılmadığı taktirde Protherm cihazınız sürekli arızaya geçer ve ısınma konusunda sizlere hiç bir şekilde yardımcı olmaz. Müşterilerimize önerdiğimiz yılda en az 2 defa bakım yapmak. Sizler de bu öneriye uyarsanız kombinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlamış olursunuz. Sanayi Bakanlığı kombi kullanım süresini 15 yıl olarak belirlemiş bulunmakta. Bunun en büyük nedeni düzenli olarak yapılan bakımlardır.

altınsehir-protherm-kombi-servisi

kesintisiz-protherm-kombi-servisi

Yetkili teknik servis elemanlarımız işin çekirdeğinden gelmekte olup siz değerli müşterilerimize kaliteli servi hizmeti sağlamaktadır. Protherm kombi servis belgesine sahip olup işlerini son derece titiz ve garantili bir şekilde yapmaktadırlar.

Protherm kombi cihazınız da su seviyesi 1.5 LT barın altında yada üstünde ise cihazınız arıza moduna geçmiş demektir. Bu arızadan kurtulmak için yapmanız gereken tek şey su seviyesini 1.5 LT bar olarak ayarlamaktır. Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yaparak sorunlarınızı mobil Protherm kombi servis ağı sayesinde yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

Sizler de Kesintisiz Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsa nız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik
sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

İsterseniz de Kesintisiz Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.


İletİşİm bİlgİlerİmİz ;

çağrı merkezimiz : 444 27 28

şube tel. numaramız : 0216 399 57 50

0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*