Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Kirazlıtepe Protherm kombi servisi / Kirazlıtepe Protherm kombi servisi – 444 27 28

Kirazlıtepe Protherm kombi servisi – 444 27 28

Kirazlıtepe Protherm kombi servisi

Kirazlıtepe Protherm kombi servisi , sizlere en iyi şekilde ve en uygun fiyatlarla kombi servisi verebilmek adına firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet vermektedir. Sizlerde bizlere ulaştığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak sorunlarınızı gün içerisinde çözüme kavuşturma garantisini siz değerli müşterilerimize vermekteyiz.

Yapmış olduğumuz servis hizmetlerinde ve faaliyetlerimizde bakım , onarım , hizmet ve yedek parça değişiminde müşterilerimize olabilecek her türlü sorunlar kapsamında 1 yıl boyunca garanti hizmeti vermekteyiz. Kirazlıtepe Protherm kombi servisi yaz aylarına girmeye yakın olduğumuz günlerde fiyatlarımızda %60 lara varan büyük bir indirime gitmiştir.

Kirazlıtepe Protherm kombi servisi yıllardır Protherm kombi sektörünün içerisinde olup emin adımlarla ilerlemektedir. Her zaman en iyisini yaparak sizlerin güveninizi hiçbir zaman boşa çıkarmamaktayız. Uzun yıllardır İstanbul halkına en iyi şekilde kombi servisi vermenin yanı sıra firmamız elektronik kart tamiri hizmetini de vermektedir. Elektronik kart tamiri esnasında da gün içerisinde bitmeyen kart tamirleri esnasında müşterilerimiz mağdur olaması için yedek kart tamiri verilmektedir.

protherm-kombi-servisi

protherm-kombi-servisi

Kirazlıtepe Protherm kombi servisi hizmetinden yararlanmak isteyenler aşağıdaki iletişim numaralarından bizlere 7 / 24 saat boyunca ulaşabildikleri gibi web sitemizin İLETİŞİM bölümünden de irtibata geçebilirler.

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28

Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50

0216 630 67 72

0216 399 57 57

Yukarıdaki iletişim numaralarından ulaşabildiğiniz gibi web sitemizin iletişim bölümlerinden de bizlere ulaşabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayınız.

Hakkında erfa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*