Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Kocatepe Protherm kombi servisi / Kocatepe Protherm kombi servisi – 444 27 28

Kocatepe Protherm kombi servisi – 444 27 28

Kocatepe Protherm kombi servisi

protherm-servis-bakımı

kocatepe-protherm-kombi-servisi

Kocatepe Protherm kombi servisi , yıllardır kombi sektörü içerisinde bulunan firmamız müşterilerinin güvenini kazanmış olup en iyi bir biçimde kombi servisi vermektedir. Firmamız yapmış olduğu tüm hizmetler de ve faaliyerler de müşterilerine bir yıl boyunca garanti hizmeti sağlamaktadır.

Kocatepe Protherm kombi servisi olarak her zaman konforlu ısınmayı halkımıza sağlamış olup kusursuz hizmet anlayışını benimsemişizdir.Yıllardır bu sektörün içerisinde olup bu süre zarfı içerisinde müşterilerimize büyük bir kampanya başlatmış olup fiyatlarımız yüzde elliye varan büyük bir indirime gitmiş bulunmaktayız.

Protherm kombi servisi olarak her zaman en iyisini yaparak sizleri mağdur ettirmemektedir. Özel Protherm kombi servisi olup TSE belgemiz bulunmaktadır. Ayrıca yapmış olduğumuz tüm hizmetler ve faaliyetler 1 yıl firmamız tarafından garantilidir. Bizleri aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yaparak aynı gün ve saat içerisinde kombi teknik sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Yıllardır bu sektörün içerisinde olup sizlere kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Firmamız işin çekirdeğinden gelen teknikerler le çalışıp en iyi hizmeti müşterilerinin ayağına götürür. Sizlere her zaman daha iyi hizmet vermek için çalışan firmamız olabildigince en iyi işi yapmayı hedefliyor.

Sizler de Kocatepe Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsa nız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

İsterseniz de Kocatepe Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28

Şube Tel. Numaramız : 0216 399 57 50

0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*