Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Konforlu Protherm kombi servisi / Konforlu Protherm kombi servisi – 444 27 28

Konforlu Protherm kombi servisi – 444 27 28

Konforlu Protherm kombi servisi

Konforlu Protherm kombi servisi olarak kaliteyi ve konforu bir arada sunarak her zaman en iyisi için faaliyet vermektedir. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet içerisinde olup sizler için her zaman en iyisini vermektedir.

TSE Onaylı Yedek Parçalar

Konforlu Protherm kombi servisi yapmış olduğu tüm hizmetler de 1 yıl boyunca servis garanti altına alınmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm marka ve modeller de garanti hizmetimiz geçerlidir. Bunun yanı sıra yedek parça değişiminde müşterilerimize TSE onaylı parçalar sunmaktadır. Kaliteyi ve konforu bir arada sunarak her zaman en iyi Protherm kombi servisi hizmeti sunmaktadır.

15 Yıl Kullanım Ömrü

Protherm kombi cihazlarınıza yılda en az 2 defa bakım yaptırarak kombinizin ömrünü uzatmış olursunuz. Kombi cihazları bakımsızlıktan arızalanmaya geçer. Sizler de yılda düzenli olarak bakım yaptırırsanız cihazınızın ömrünü uzatmaktadır. Sanayi Bakanlığınca kombi cihazlarınıza 15 yıl boyunca ömür biçilmiştir. Bunun nedeni düzenli olarak yapılan bakımlardır.

% 45 – 50 lere varan indirimler

Firmamıza servis kaydı bıraktığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak kombi sorunlarınızı gün içerisinde çözüme kavuşturma sözünü sizlere vermekteyiz. Fiyatlarımız da %45 – 50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun servis hizmeti sağlamaktayız. Her zaman en iyisi için faaliyet vermekteyiz.

Anında Çözüm

Sizler de Konforlu Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsa nız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. firmamızı
aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

İsterseniz de Konforlu Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime
geçebilirsiniz.


İletİşİm bİlgİlerİmİz ;

çağrı merkezimiz : 444 27 28

şube tel. numaramız : 0216 399 57 50

0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*