Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Küçükbakkalköy Protherm kombi servisi / Küçükbakkalköy Protherm kombi servisi – 444 27 28

Küçükbakkalköy Protherm kombi servisi – 444 27 28

Küçükbakkalköy Protherm kombi servisi

 

protherm-servis-bakımı

küçükbakkalköy-protherm-kombi-servisi

Küçükbakkalköy Protherm kombi servisi firması olarak her türlü kombi sorunlarınızı bize ileterek gün içerisinde çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz. Sizlerin tek yapması gereken aşağıdaki iletişim seçeneklerini seçip firmamıza servis talep formu oluşturmanız. Her zaman en iyisini yaparak müşterilerimize en iyi şekiller de hizmet vermekteyiz.

Küçükbakkalköy Protherm kombi servisi yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli tüketicilerimizin sorunlarını en iyi şekilde çözüme kavuşturmak için 7 gün 24 saat hizmet ve faaliyet vermektedir. Kaliteyi ve konforu bir arada sunarak siz değerli tüketicilerimize en iyi şekiller de Protherm kombi servisi hizmeti sağlamaktayız.

Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları mobil Protherm kombi ağı sayesinde gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız. Bunun yanı sıra düzenli olarak yapacağınız bakımlar Protherm kombi cihazınızın ömrünü arttırmaktadır. Firmamız yapmış olduğu tüm işlemler de müşterilerine 1 yıl boyunca servis garantisi sunmaktadır.

Protherm kombi servisi olarak uzun yıllardır kombi sektörü içerisinde olup en iyi teknolojiler ile siz değerli tüketicilerimize konforlu servis imkanı sağlamaktayız. Firmamız TSE onaylı olup yapmış olduğu tüm hizmetleri ve değiştirmekte olduğu tüm parçalar da TSE belgelidir.

Kombilerde en büyük sorunların geneli kombinize yıllık bakımlarının yapılmamasından kaynaklanıyor. Küçükbakkalköy Protherm kombi servisi olarak yıllık bakımınız da %50 lere varan indirimlere
gitmiş bulunmaktayız.Sizlerde bu fırsattan yararlanmak için hemen başvurunuz. Unutmayın ki bakım yapılmayan kombilerin ömrü azalmaktadır.

Sizler de Küçükbakkalköy Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsa nız aşağıdaki
iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28

Şube Tel. Numaramız : 0216 399 57 50

0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*