Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Kurtuluş Protherm kombi servisi / Kurtuluş Protherm kombi servisi – 444 27 28

Kurtuluş Protherm kombi servisi – 444 27 28

Kurtuluş Protherm kombi servisi

gatalata-protherm-kombi-servisi

kurtuluş-protherm-kombi-servisi

Kurtulus Protherm kombi servisi 7 gün 24 saat boyunca kaliteli ve konforlu Protherm kombi servisi hizmeti sağlamaktayız. Yapmış olduğumuz tüm Protherm hizmetleri 1 yıl boyunca servis garanti altına alınmaktadır. Bunun yanı sıra firmamız TSE standartlarına uygun ve belgeli olarak da kombi servisi hizmeti sağlamaktadır.

Kurtulus Protherm kombi servisi olarak firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak çözüme kavuşturmak tayız.

Protherm kombi cihazınıza düzenli olarak yapacağınız bakımlar kombinizin uzun ömürlü ve konforlu çalışmasına neden olur. Sanayi Bakanlığı kombi cihazlarına 15 yıl boyunca kullanım ömrü belirlemiştir. Sizler de yılda en az 2 defa bakım yaparak kombinizin hem daha uzun ömürlü olmasını sağlarsınız hemde daha konforlu ve sağlıklı çalışmasına olanak sağlarsınız.

Kombi cihazları hem LPG hemde Doğal gaz ile çalışmaktadır. Firmamız ise müşterilerine Doğal yaz yakıt türünü önermektedir. Nedeni ise hem daha sağlıklı hemde daha konforlu olmasından kaynaklanıyor. Firmamız her zaman müşterilerine destek vermekte olup aklınıza takılacak her türlü sorular da firmamızı arayıp destek alabilirsiniz. Firmamız içerisinde faaliyet vermekte olan uzman teknik servis elemanlarımız işinde son derece titiz ve professiyonel olup en iyi şekiller de müşterilerine Protherm kombi servisi hizmeti sağlamaktadır.

Sizler de Kurtuluş Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

İsterseniz de Kurtuluş Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.


İletİşİm bİlgİlerİmİz ;

çağrı merkezimiz : 444 27 28

şube tel. numaramız : 0216 399 57 50

0216 630 67 72

 

Ferroli kombi servisi

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*