Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Madenler Protherm kombi servisi / Madenler Protherm kombi servisi – 444 27 28

Madenler Protherm kombi servisi – 444 27 28

Madenler Protherm kombi servisi

Madenler Protherm kombi servisi , siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde kombi servisi vermek adına 7 gün 24 saat boyunca faaliyet içerisinde bulunmaktayız. Bünyemizde barındırmakta olduğumuz yetkili teknik servis elemanları işlerinde son derece titiz ve uzman kişilerden oluşmaktadır.

Sizlerde Madenler Protherm kombi servisi hizmetini seçtiğiniz zaman asla kombi konusunda pişmanlık yaşamayacaksınız. Firmamız yapmış olduğu hizmet , bakım , onarım ve yedek parça değişiminde müşterilerine 1 yıl hizmet ve servis garantisi sunmaktadır. TSE standartlarına uygun ve belgeli olarak faaliyet ve hizmet vermekteyiz.

protherm-kombi-servisi

Madenler-protherm-kombi-servisi

Madenler Protherm kombi servisi her türlü müşterilerimiz servis hizmetinden yararlansın diye fiyatlarımızda yüzde 60 lara 50 lere düşen büyük bir indirim yapmış bulunmaktayız. Kombi bakımı yapılmayan cihazlar uzun süre kullanılmayacağı için büyük problem ve ekonomik yönden de sizleri zor duruma sokabilirler.

Firmamıza ulaştığınız zaman sizlere aynı gün içerisinde geri dönüş yapılarak kombi cihazınızda oluşabilecek her türlü sorunlarınızı aynı gün ve saat içerisinde çözüme kavuşturma garantisini siz değerli halkımıza sunmaktayız.

Madenler Protherm kombi servisi iletişim kurmak isterseniz aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz. Dileyen müşterilerimiz numaraların dışında web sitemizin iletişim bölümünden de bizimle irtibata geçebilirler.

Telefon Numaralarımız ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28

Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50

0216 630 67 72

0216 399 57 57

Hakkında erfa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*