Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Nakkaştepe Protherm kombi servisi / Nakktaştepe Protherm kombi servisi – 444 27 28

Nakktaştepe Protherm kombi servisi – 444 27 28

Nakkaştepe Protherm kombi servisi

çatalmeşe-protherm-kombi-servisi

nakkaştepe-protherm-kombi-servisi

Nakkaştepe Protherm kombi servisi 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisin de bulunmaktadır. Fiyatlarımız da %45 -50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun Protherm kombi servisi hizmeti sağlamayı hedeflemiş bulunmaktayız. Kaliteli ve konforlu kombi servis hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunmak.

Nakkaştepe Protherm kombi servisi yapmış olduğumuz tüm Protherm kombi servis hizmetlerin de müşterilerine 1 yıl boyunca Protherm servis garanti hizmeti sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yapmış olduğumuz tüm işlemler de TSE standartlı ve TSE belgelerine sahipdir. Her zaman garantili ve sağlam işler yapmaktayız.

Sanayi Bakanlığı kombi cihazlarına 15 yıl boyunca ömür biçmiştir. Sizler de kombi cihazlarınızı 15 yıl boyunca kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Protherm kombi cihazlarınıza düzenli olarak bakım yaptırmak. Yılda en az iki defa bakım yaptırarak kombinizin hem daha sağlıklı çalışmasına neden olur hem de ömrünü bir iken iki yıla çıkarmış olursunuz.

Firmamız bünyesin de barındırmak da olduğu teknik servis elemanları işin de son derece uzman olup protherm servis belgelerine sahip kişilerden oluşmaktadır. Arıza sorunlarınızı gün içerisin de çözüme kavuşturarak müşterilerimizi mağdur ettirmemekteyiz. Nakkaştepe Protherm kombi servisi olarak kombi kart tamiri ve ferroli kombi servisi hizmeti de sağlamaktayız. Her türlü kombi hizmetleri için de firmamızı arayabilirsiniz.

Sizler de Nakkaştepe Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey aşağıda ki iletişim bilgilerinden bize ulaşarak servis talebin de bulunmak. Firmamızı aradığınız gün içerisin de sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisin de çözüme kavuşturmak tayız.


İletİşİm bİlgİlerİmİz ;

Çağrı merkezimiz : 444 27 28

Şube tel. numaramız : 0216 399 57 50

0216 630 67 72

0216 344 10 10

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*