Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Protherm Kombi Bakım Yedek Parça Servisi / Protherm Kombi Bakım Yedek Parça Servisi

Protherm Kombi Bakım Yedek Parça Servisi

Protherm Kombi Bakım Yedek Parça Servisi

protherm kombi yedek parca

protherm kombi yedek parca

Protherm kombi bakım yedek parça servisi olarak müşterilerimize en iyi şekiller de protherm kombi servisi hizmeti sunmaktayız. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisin de bulunmaktadır. Yapacağımız tüm hizmetler ve işlemler 1(bir) yıl boyunca yine firmamız tarafından servis garanti altına alınmaktadır. Kaliteli ve garantili Protherm kombi servis hizmeti.

Protherm kombi bakım yedek parça servisi , yedek parça değişiminde TSE standartlarına uygun parçalar kullanmaktadır. Firmamız fiyatlarda %50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun protherm kombi servisi hizmeti vermeyi hedeflemiş bulunmaktadır. İstanbul Anadolu yakasında ki tüm ilçelere ve mahallerine protherm kombi servisi hizmeti sağlamaktayız. Ayrıca firmamız klima bakım servisi hizmeti de vermektedir.

Firmamızın yetkili teknik servis elemanları işin de son derece titiz ve professiyonel olup siz değerli müşterilerimize kaliteli ve hoş görülü kombi servis hizmeti sağalamaktadırlar. Firmamız bünyesin de faaliyet vermekte olan tüm yetkili teknik servis elemanlarımız işin ehli ve sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.

Sizler de firmamızın hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız (216) 344 10 10 / 444 27 28 numaralı telefonlardan bizlere ulaşarak servis talebin de bulunabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisin de sizlere geri dönüş yapılarak protherm kombi cihazınız da oluşan her türlü sorunlarınızı yine aynı gün içerisin de çözüme kavuşturmak tayız.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*