Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Protherm Kombi Bakım Zamanı / Protherm Kombi Bakım Zamanı – (216) 344 10 10

Protherm Kombi Bakım Zamanı – (216) 344 10 10

Protherm Kombi Bakım Zamanı – (216) 344 10 10

Protherm Kombi Bakım Zamanı

Özellikle yaz aylarında bakım yaptırırsanız kış aylarına daha sorunsuz bir şekilde girmiş olursunuz. Kombi cihazınıza yapacağınız bakım Kışın ısınma konusunda size büyük bir şekilde yardımcı olmaktadır. Protherm kombi cihazınıza yapılan bakımlar cihazınızın ömrünü bir kat arttırmaktadır.

Protherm Kombi Bakım Zamanı

Firmamız yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde büyük bir kampanya başlatarak Protherm kombi  bakımda fiyatlarımızı %50 lere varan indirimlere gitmiş bulunmaktadır. Sizler de bu kampanyadan yararlanarak Protherm kombi cihazınızı temiz , güvenilir ve garantili bir şekilde bakım yaptırabilirsiniz.

Protherm Kombi Bakım Zamanı

Yapmış olduğumuz tüm Protherm kombi servis hizmetleri 1 (bir) yıl boyunca firmamız tarafından servis garanti altına alınmaktadır. Ayrıca kullanmış olduğumuz tüm yedek parçalar da TSE standartlarına uygun ve belgelidir. Yaptığımız her işlemler garanti kapsamına girmektedir. Sizlere garantili ve konforlu Protherm kombi servis hizmeti vermekteyiz.

Protherm Kombi Bakım Zamanı

Firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisin de bulunmaktadır. Bizleri aradığınız gün içerisin de sizlere geri dönüş yaparak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisin de çözüme kavuşturmak tayız. Kaliteli ve garantili servis hizmeti vererek müşterilerimize sorunsuz Protherm kombi servisi hizmeti sağlamaktayız. Her zaman en iyisi için faaliyet vermekte olan firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisin de bulunmaktadır.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*