Son Haberler

Protherm kombi F1 arıza

Protherm kombi F1 arıza

Protherm kombi F1 arıza kodu nedir ? Çözümleri nelerdir ?

Protherm kombi F1 arıza kodu vermesinin en büyük nedeni ise alev oluşmaması halinde bu arıza kodu meydana gelir. Örnek vermek gerekirse cihazınızda gaz girişinin olmamasından dolayı cihaz arıza koduna geçmektedir.

Bu gibi durumda cihazın altında bulunan gaz vanasını iyice bir kontrol etmek gerekir ve cihazınızda bulunan reset tuşuna basıp tekrar cihazınızı çalıştırmanız gerekmektedir.

Bir diğer püf noktası ise elektrik şebekesinin voltaj ayarı düşük olmasından kaynaklanıyor olabilir. Kombinin pompa motoru arızalı olduğundan dolayı cihaz aşırı ısınmadan dolayı F1 arıza kodu meydana gelebilir.

 

Şayet Protherm kombi F1 arıza kodu sürekli oluşuyorsa tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak.

protherm-kombi-ariza

Protherm-kombi-f1-arıza-kodu

Bizlere ulaşmak için ;

0216 444 27 28 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ,

Web sitemizden iletişim kurmak için TIKLAYINIZ ,

Site üzerinden servis talebinde bulunmak için TIKLAYINIZ.

Protherm kombi F1 arıza kodu alan müşterilerimiz bizlere 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilme imkanına sahipsiniz. Bizlere ulaştığınız gün içerisinde sizlere dönüş yapılarak sorunlarınızı aynı gün içerisinde çözüme kavuşturma garantisini vermenin yanı sıra yaptığımız tüm işlemlerde de sizlere 1 yıl boyunca garanti hizmeti sağlamaktayız. İster arayarak isterse online üzerinden de bizlerden servis talep edebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Protherm kombi F1 arıza kodu

Protherm kombi f1 arıza kodu nedir ?

Protherm kombi F1 arıza kodu ne sebep olur ?

Hakkında erfa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*