Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Protherm Kombi Hizmetleri / Protherm Kombi Hizmetleri – (216) 344 10 10

Protherm Kombi Hizmetleri – (216) 344 10 10

Protherm Kombi Hizmetleri

Hekimbaşı Protherm kombi servisi

Protherm kombi hizmetileri

Protherm Kombi Hizmetleri 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisin de bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm Protherm kombi servis hizmetleri 1 (bir) yıl boyunca firmamız tarafından servis garantisi altına alınmaktadır. Kaliteli ve konforlu Protherm kombi servis hizmeti sağlamaktayız.

Protherm kombi hizmetleri olarak yedek parça kullanmında da TSE standartlarına uygun ve belgeli parçalar kullanmaktayız. Protherm Kombi cihazlarının ömrü 15 yıl olarak belirlenmiştir. Sizler de Protherm kombi cihazınızı 15 yıl boyunca sorunsuz ve etkili bir biçim de kullanmak istiyorsanız düzenli olarak yıllık kombi bakımlarını yaptırmak zorundasınız. Kombi bakımlarını yaptırmak demek kombi cihazınızın ömrünü bir yıl yukarı çıkarmak demektir. Firmamız %50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun Protherm kombi servis hizmeti sağlamaktadır. Kaliteli ve konforu bir arada sunarak ekonomik fiyatlar ile siz değerli tüketicilerimize Protherm kombi servisi hizmeti sağlamaktayız.

Sizler de Protherm kombi hizmetleri servisinden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken 0216 344 10 10 yada iletişim menüsünden bizlere ulaşmak. Firmamıza ulaştığınız gün içerisin de sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisin de çözüme kavuşturmaktayız. Kaliteli ve konforlu kombinin tek adresi olarak bizleri gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.

 

Baymak kombi servisi

Klima servisi

Ferroli kombi servisi

Kombi kart tamiri

Buderus kazan servisi

buderus servisi

 

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*