Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Protherm kombi servisi bakımı – 444 27 28

Protherm kombi servisi bakımı – 444 27 28

Protherm kombi servisi bakımı

protherm-kombi-yedek-parça

protherm-kombi-servisi-bakımı

Protherm kombi servisi bakımı 1 yıl garantili Protherm kombi servisi hizmeti ve faaliyeti vermektedir. Yapmış olduğumuz tüm Protherm hizmetlerine garanti hizmeti sunmaktayız. Firmamız 7 gün 24 saat  boyunca faaliyet ve hizmet içerisinde siz değerli tüketicilerimize hizmet vermekteyiz.

Protherm kombi servisi bakımı , yıllık belirli periyodotlar da yapılan bakımlar Protherm kombi cihazınızın ömrünü bir iken ikiye katlamaktadır. Buna istinaden yılda en az iki defa bakım yaptırmak zorundasınız. Kış ayların da Protherm kombi cihazınızın sürekli çalışmasından dolayı kış aylarına girmeden önce bakım yaptırmanızı önermekteyiz. Sağlıklı ve uzun ömürlü Protherm kombi cihazınız olmasını istiyorsanız düzenli bakım yaptırmak şart.

Bünyemiz de faaliyet vermekte olan uzman servis elemanlarımız güler yüzü ile son derece garantili Protherm kombi servisi hizmeti vermektedir. Her bir elemanımız hem TSE standartlarına uygun şekilde servis imkanı vermekte hemde özel Protherm kombi servisi belgelerine sahip kişilerdir. Her zaman en iyi servis hizmeti için firmamız uzman personelleri ile siz değerli tüketicilerimize hizmet vermektedir. Uzun yıllardır Protherm kombi sektörü içerisinde olup hangi işin ne şekilde de yapılacağını çok iyi analiz edip çözüme kavuşturmaktadır.

Protherm kombi servisi olarak mobil servis ağımızı geliştirmiş olup bizlere ulaştığınız gün içerisinde Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız. Sanayi Bakanlığınca kombi cihazlarına 15 yıl boyunca ömür biçilmiştir. Bunun en büyük kaynağı ise kombi cihazlarına yapılan düzenli bakım. Sizler de Protherm kombi cihazlarınıza düzenli olarak bakım yaptırıyorsanız sizler de Protherm kombi cihazınızı 15 yıl boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sizler de Protherm kombi servisi bakımı hizmetlerinden yararlanmak istiyorsa nız aşağıdaki  iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızı  aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik  sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

İsterseniz de Protherm kombi servisi bakımı web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada  bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numaramız : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*