Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Ramazanoğlu Protherm kombi servisi – 444 27 28

Ramazanoğlu Protherm kombi servisi – 444 27 28

Ramazanoğlu Protherm kombi servisi

altaycesme-protherm-kombi-servisi

ramazanoğlu-protherm-kombi-servisi

 

Ramazanoğlu Protherm kombi servisi her zaman en iyisi için faaliyet vermekte olup siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat boyunca servis ve hizmet vermekteyiz. Kaliteyi ve konforu bir arada sunarak en iyi şekiller de servis hizmetini sağlamaktayız. Yapmış olduğumuz tüm Protherm kombi servisi işlemlerin de müşterilerimize 1 yıl boyunca yine firmamız tarafından servis garanti hizmeti verilmektedir.

Ramazanoğlu Protherm kombi servisi olarak uzun yıllardır İstanbul halkına Protherm servisi hizmeti vermekteyiz. Düzenli olarak kombi cihazlarınıza yapacağınız bakımlar kombi cihazınızın ömrünün artmasına neden olacaktır. Sanayi Bakanlığınca kombi cihazlarına 15 yıl boyunca kullanım ömrü biçmiştir. Sizler de yılda düzenli periyodotlar da Protherm kombi cihazınıza bakım yaptırırsanız sizler de kombi cihazınızı 15 yıl boyunca sorunsuz kullanabilirsiniz.

Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları mobil Protherm kombi servisi ağı sayesinde yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktadır. Yapmış olduğumuz teknik servis hizmetlerimiz TSE standartlarına uygun ve belgeli olarak yapılmaktadır.

Protherm kombi cihazlarında arızalanma sebeplerinin en başında su seviyesi gelmektedir. Şayet sizler de su seviyesi hatası ile karşılaşıyorsanız tek yapmanız gereken şey su basınç seviyesini 1.5 LT bar olarak ayarlamak. 1.5 LT barın ne üstüne nede altına çıkmamaya özen gösteriniz. 1.5 LT barın üstüne çıktığınız zaman su damlaması olur. Bunun çözümü ise peteklerden suyu boşaltarak 1.5 LT bar olarak dengelemek.

Sizler de Ramazanoğlu Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsa nız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızı
aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik
sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

İsterseniz de Ramazanoğlu Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime
geçebilirsiniz.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28

Şube Tel. Numaramız : 0216 399 57 50

0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*