Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Riva Protherm kombi servisi – 444 27 28

Riva Protherm kombi servisi – 444 27 28

Riva Protherm kombi servisi

Riva Protherm kombi servisi, kombinin sıcak su konumunda çalışması için genelde 2.5 lt. Su gereklidir. Su debisi ve 0,25 bar su basıncında dahi sıcak su üretebilmektedir. Kombi cihazını şofben gibi, sadece sıcak su kullanımına yönlelik kullanabilir miyim diyenlere ise cihazınızı sadece sıcak su temin etmek amacıyla bir şofben gibi kullanabilirsiniz, ancak radyatör hattı kullanmayacaksanız, uygun bir uzunlukta by pass hattı gerekir. Kombili bir evde tasarruf için kullanılmayan salonun radyatörlerini sık sık kapatırız. Peki bu doğru mudur ona bi açıklama getirmek isteriz. Kombi sisteminde bir pompa yardımıyla devir daim söz konusudur.

Devir daim pompasının sağlıklı çalışması için en az üç radyatörün çalışması önerilmektedir. Bazı odalar kapatılabilir ancak en az üç tane peteğin çalışıyor olması gereklidir. Bulunduğumuz yerde doğalgaz olmadığı için kombiyi tüp gazla çalıştırabilirsiniz. Ancak en az iki tüp gaz kullanmanızı sağlayacak özel tüp gaz kiti kullanılmalıdır. Ancak tüp gaz fiyatları doğalgaza oranla pahalı olduğu için önermemekteyiz ve tercih de edilmemektedir.

Riva Protherm kombi servisi Gaz girişlerindeFerroli Domicompact kombinizdekırmızı ışığın sürekli yandığını gördüğünüzde; öncelikle evinize gelen Elektrik Voltajında sorun olabilir.Normalde 220 Volt gelmesi gereken elektrik 195 , 200 volt gibi düşük voltajlarda gelirse Ferroli Domicompact kombinizin kartında yeterli beslemeyi yaptıramaz ve yetersiz ateşleme meydana gelebilir.Ve Ferroli Domicompact kombinizin ekranında kırmızı ışık sürekli yanar.Evinizde voltaj ölçen voltmetre var ise kombinize en yakın prizden evinize gelen voltajı ölçebilirsiniz.Voltajlarınız bahsettiğimiz değereden düşük ise Ferroli Domicompact kombinize elektrik beslemesi öncesinde Voltaj Regülatörü bağlatarak sorunu düzeltebilirsiniz.

 

protherm-servis-bakımi

riva-protherm-kombi-servisi

 

Siz merkezimizi arayıp kaydınızı bırakıyorsunuz, size en yakın servis aracımızı yönlendiriyoruz. Marka haline gelmeye başlayan Riva Protherm Kombi servisi merkezimiz verdiği bölgesel servis hizmeti ile tek bir merkezden değil bölgesel olarak hizmet sunmaktadır. Her bölge ile ilgilenen bölgesel servis ofislerimiz bünyelerinde bulundurdukları uzman teknik personellerimizle en iyi hizmeti sunmaktadır. 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numarasından en hızlı Protherm servis hizmeti alabilirsiniz. Riva Protherm Kombi servisi  müşterilerine verdiği değer işleri fazla kaleme dökmeden gönül rızası ile tekrar yapılan işler güler yüzlü servis çalışanları ile farkını her zaman ortaya koyar. Servisimiz bünyesinde bulundurmuş olduğu bölgesel servis araçları ile İstanbul’unmahallerine ve bölgelerine  hizmet ve destek vermekteyiz.

İRTİBAT BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*