Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Safa Protherm kombi servisi – 444 27 28

Safa Protherm kombi servisi – 444 27 28

Safa Protherm kombi servisi

Safa Protherm kombi servisi , kombi cihazları yatkı türü olarak Doğal gaz’ın yanı sıra LPG ile de çalışmaktadır. Sadece Doğal gaz ile çalışmazlar. Ancak LPG’ye oranla doğalgaz günümüzde daha çok tercih ediliyor. Sebebi ise daha güvenilir ve konforlu olmasından kaynaklanıyor. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet içerisinde bulunmaktadır. Her zaman kaliteli Protherm kombi servisi sağlamaktadır.

Safa Protherm kombi servisi olarak kombi cihazların açık balkonlara ve dış duvarlara monte edilmesini uygun bulmamaktayız. En sağlıklısı kapalı balkon yada ev içerisine monte ettirmek. Ev içine monte ettirirken kesinlikle banyo’ya monte ettirmeyiniz.

Safa Protherm kombi servisi olarak sizlere en sık görülen kombi arıza kodlarının anlamlarını aşağıda belirtmek isteriz ;

– ) F1 arıza kodu : Aşırı ısınmadan kaynaklanan hata kodu ,
– ) F2 arıza kodu : Sensör arızasından kaynaklanan hata kodu ,
– ) F3 arıza kodu : Tesisat gidiş suyunun sensör arıza kodu ,
– ) F5 arıza kodu : Gaz gelmeme hata kodu .

Sizlerde yukarıdaki hata kodlarını yada daha değişik hatalar ile karşılaşıyorsanız Safa Protherm kombi servisi ne aşağıdaki irtibat bilgilerinden 7 gün 24 saat boyunca ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz de web sitemizin İLETİŞİM bölümünden de bizler ile online olarak irtibata geçebilirsiniz.

İrtibat Bilgileri ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*