Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Saraylar Protherm kombi servisi – 444 27 28

Saraylar Protherm kombi servisi – 444 27 28

Saraylar Protherm kombi servisi

protherm-servis-bakımı

saraylar-protherm-kombi-servisi

Saraylar Protherm kombi servisi olarak yapmış olduğumuz tüm hizmetler ve faaliyetler 1 yıl boyunca firmamız tarafından servis garanti altına alınmaktadır. Bunun yanı sıra firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisinde de bulunmaktadır. Her zaman en iyisi için faaliyet vermekteyiz.

Uzun yıllardır Protherm kombi sektörü içerisinde olan firmamız en iyi şekiller de müşterilerine kaliteyi ve konforu bir arada sunarak hizmet vermektedir. Yapmış olduğumuz tüm işler TSE onaylı olup 1 yıl da garantili dir. İstanbul halkına kaliteli hizmet vermek için ekonomik fiyatlar ile servis hizmeti sağlamaktayız.

Saraylar Protherm kombi servisi düzenli olarak Protherm kombi cihazınıza yapılacak bakımlar cihazınızın ömrünü arttırmaktadır. Kombi cihazınızın hem daha uzun ömürlü hemde randımanı yüksek bir şekilde çalışmasına neden olacaktır. Yaz – kış ayrımı yapmadan kombi cihazınıza bakım yaptırmalısınız.

Mobil Protherm kombi servisi sayesinde de firmamızı arayıp servis talep ettiğiniz gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak sorunlarınızı aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız. Kaliteyi ve konforu bir arada sunarak hizmet vermekteyiz.

Uzman teknik servis elemanlarımız işlerinde son derece titiz ve usta olup işin çekirdeğinden yetişmektedir. Arızalarınızı aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktadır.

Sizler de Saraylar Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsa nız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

İsterseniz de Saraylar Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28

Şube Tel. Numaramız : 0216 399 57 50

0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*