Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Şerifali Protherm kombi servisi – 444 27 28

Şerifali Protherm kombi servisi – 444 27 28

Şerifali Protherm kombi servisi

galata-protherm-kombi-servisi

Şerifali Protherm kombi servisi

Şerifali Protherm kombi servisi , oda termostadları evin ısısını daha titiz ayarladıkları için bilhassa kombili sistemlerde tavsiye edilmekte ve ekonomi sağlamaktadır. Çift eşanjörlü kombimi yoksa tek eşanjörlü kombimi tercih etmeliyim diyenler için ise şu şekilde açıklayabiliriz. Tek eşanjörlü kombilerde üç yollu vana gibi ilave ekipmanlar gerekmediği için arıza oranları düşmektedir. Eşanjör direkt alevle ısıtıldığı için verim yükselmektedir. Ayrıca tek eşanjörlü kombilerde pompa sıcak su alınması esnasında durduğunda pompa ömrü uzamaktadır.

Doğal gaz geçiş prosedürleri nasıl olması gereklidir ?

Apartmanda oturanlar için ilk önce apartman yönetim kurulunun doğal gaza geçiş konusu ile ilgili en az %51 çoğunlukla karar alması gereklidir. Merkezi sistemle ısıtılan binalarda, doğal gaza geçisin merkezimi yoksa bireyselmi olacağı yine apartman yönetim kurulunun %51 kararı alınır.

Genelde kent bazında abonelik prosedürleri değişmekle birlikte, kentinizde bulunan gaz Şirketnin ( İGDAŞ, EGO ) yetki vermiş olduğu bayilerin birine giderek proje ve etüt çalışması yaptırılır. Evinizdeki Protherm Kombi su basıncını nasıl düşürebilirim diye soruyorsanız ;

Şerifali Protherm kombi servisi , kombide su basınç seviyesi çok yüksekte Protherm kombi su boşaltma prosedürü yapmanız gerekir. Öncelikle kombi de arızadan kaynaklı olarak basınç yükselebilir yada kombiye fazla su basılmış olabilir . Her iki durumda da fazla suyu alabilmek için peteklerin birisinden kilit sayesinde gevşetilerek su çıkışı sağlanır . Protherm kombi bar düşürme prosedürü başarıyla yapılmış olur .

Şerifali Protherm kombi servisi ,  kombi arızalar F0 ve bütün Protherm kombi şikayetleriniz için çağrı merkezimizi arayarak yada internet sitemizi denetlerek yöntem hususta bilgi alabilirsiniz. Arıza çözümlerinde zorlanıyorsanız derhal Şerifali Protherm Kombi servisne başvurmanızda fayda vardır.

Şerifali Protherm kombi servisi iletişim bilgilerimiz aşağıda ki gibidir. Firmamız Ferroli kombi servisi hizmeti de sağlamaktadır.

444 27 28

0216 344 10 10

 

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*