Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Şişli Protherm kombi servisi – 444 27 28

Şişli Protherm kombi servisi – 444 27 28

Şişli Protherm kombi servisi

anadolu-yakası-protherm-kombi-servisi

şişli-protherm-kombi-servisi

Şişli Protherm kombi servisi olarak yapmış olduğumuz tüm Protherm hizmetlerimiz 1 yıl boyunca servis garantisi altına alınmaktadır. Ayrıca firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisinde bulunmaktadır. Kaliteyi en uygun fiyatlar ile siz değerli tüketicilerimize sunmaktayız.

Şişli Protherm kombi servisi, TSE standartlarına uygun ve belgeli olarak işlem yapmaktadır. Fiyatlarında ise % 50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun Protherm kombi servisi hizmeti sağlamaktadır.

Sanayi Bakanlığınca kombi cihazlarının kullanım yılı 15 yıl olarak belirlenmiştir. Sizler de Protherm kombi cihazınızı 15 yıl boyunca sorunsuz bir şekil de kullanmak istiyorsanız düzenli olarak bakım yaptırmak zorundasınız. Yılda en az 2 defa bakım yaptırarak kombi cihazınızın ömrünü hem uzatmış olursunuz hemde sağlıklı ve konforlu ısınma elde etmiş olursunuz.

Kombi cihazları özellikle kış aylarında arızalanmaya ve bozulmaya başlar. Bunun sebebi kışın kombi sürekli çalışması ve yazın da bakım yapılmamasından kaynaklanıyor. Protherm kombi cihazın da çok sık görülen su basınç hatası vardır. Sizler de Su basınç hatası ile karşılaşırsanız yapmanız gereken tek şey su seviyesini 1.5 LT bar olarak ayarlamak. Ayarladığınız zaman Protherm cihazınızı yeniden başlatıp çalıştığını göreceksiniz.

Sizler de Şişli Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsa nız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmak tayız.

İsterseniz de Şişli Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime
geçebilirsiniz.


İletİşİm bİlgİlerİmİz ;

çağrı merkezimiz : 444 27 28

şube tel. numaramız : 0216 399 57 50

0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*