Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Soğukpınar Protherm kombi servisi – 444 27 28

Soğukpınar Protherm kombi servisi – 444 27 28

Soğukpınar Protherm kombi servisi

Özel Protherm kombi servisi 

Soğukpınar Protherm kombi servisi , firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisinde olup siz değerli tüketicilerimize en iyi şekilde servis imkanı sağlamaktadır. Yapmış olduğumuz tüm hizmetler , faaliyetler  ve yedek parça değişimlerinin hepsi TSE standartlarına harfi harfine uygun ve belgeli olarak servis hizmeti sağlamaktayız.

%50 İndirimler ile hizmet

Soğukpınar Protherm kombi servisi , Protherm kombi cihazlarınıza bakım yaptırarak kombinizin ömrünü hem arttırmış olursunuz hem de sağlıklı ve konforu yüksek kombi hizmeti elde etmiş olursunuz. Özellikle kış aylarına girmeden önce kombi cihazınızın bakımı yaptırmalısınız. Bu yüzden firmamız %50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun servis imkanı sağlamaktadır.

1 Yıl Garanti

Protherm kombi servisi olarak her türlü kombi bakımı ve servis hizmetini siz değerli müşterilerimize 1 yıl boyunca geçerlik olmak üzere servis garanti hizmeti vermekteyiz.

göçbeyli-protherm-kombi-servisi

soğukpınar-protherm-kombi-servisi

Mobil Kombi Servisi

Soğukpınar Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Bizleri aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak , mobil Protherm kombi servis ağı sayesinde de sorunlarınızı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

Online İrtibat

Dilerseniz de Soğukpınar Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim bölümüne girerek oradaki servis yada hizmet formunu doldurarak da bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;
Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*