Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Sultantepe Protherm kombi servisi – 444 27 28

Sultantepe Protherm kombi servisi – 444 27 28

Sultantepe Protherm kombi servisi

Sultantepe Protherm kombi servisi , yıllardır kombi sektörünün içerisinde olan firmamız sizlere en iyi şekilde kombi servisi vermektedir. Sizlerde bizlere 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Firmamız en uygun fiyatlarla servis hizmeti vermektedir. Fiyatlarımızda % 60 ve % 50 lere varan büyük bir indirime gitmiş bulunmaktadır.

protherm-kombi-servisi

sultantepe-protherm-kombi-servisi

Firmamız kaliteyi sizlere ucuza aktarmaktadır. Yapmış olduğumuz faaliyet , hizmet , bakım , onarım ve yedek parça değişiminde müşterilerimize 1 yıl boyunca garanti servisi sağlamaktayız. Her zaman yapmış olduğumuz işler garantili ve TSE standartlarına uygun hareket etmekteyiz. Yıllardır kombi sektörü içerisinde olup sizlere hem ekonomik hemde kaliteli kombi servis hizmeti sağlamaktayız.

Sultantepe Protherm kombi servisi her zaman en iyisini yaparak sizlere en iyi şekilde kombi hizmeti vermektedir. Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet kaliteli hizmet olup en iyi şekilde hizmet anlayışını benimsemiştir. Bizlere ulaştığınız gün ve saat içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak aynı gün ve saat içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak kombi sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktayız.

Sultantepe Protherm kombi servisi hizmetinden ve avantajından yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim seçeneklerinden bizlere ulaşarak iletişime geçebilirsiniz.

protherm-kombi-servisi

protherm-kombi-servisi

Sultantepe Protherm kombi servisi –  İLETİŞİM MERKEZİ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28

Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Dilerseniz de web sitemizin iletişim veya destek bölümünden de bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Hakkında erfa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*