Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Tabaklar Protherm kombi servisi – 444 27 28

Tabaklar Protherm kombi servisi – 444 27 28

Tabaklar Protherm kombi servisi

güllübağlar-protherm-kombi-servisi

tabaklar-protherm-kombi-servisi

Tabaklar Protherm kombi servisi 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisinde olup siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde Protherm kombi hizmeti sunmaktadır. Kaliteyi ve konforu bir arada sunan firmamız sizler için en idealini yapmaktadır.

Tabaklar Protherm kombi servisi ,  uzun yıllardır Protherm kombi servisi sektörü içerisinde olup fiyatlarında %50 – 60 lara varan indirimlere giderek her bütçeye uygun servis imkanı sağlamaktadır.

Protherm cihazlarınıza yılda en az 2 defa bakım yaptırarak cihazınızın ömrünü arttırmış olursunuz. Her zaman en iyi için çalışarak müşterilerimizi mağdur ettirmemekteyiz. Kalitenin tek adresi olarak hizmet sağlamaktayız.

Sizlerde Tabaklar Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet taleplerinde bulunabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

Dilerseniz de Tabaklar Protherm kombi servisi web sitesine girerek menülerde bulunan iletişim sekmesine tıklayıp servis /  hizmet formunu doldurup online biçimde de servis talebinde de bulunabilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numaramız : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*