Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Talatpaşa Protherm kombi servisi – 444 27 28

Talatpaşa Protherm kombi servisi – 444 27 28

Talatpaşa Protherm kombi servisi

protherm-kombi-servisi

protherm-kombi-servisi

Talatpaşa Protherm kombi servisi müşterilerine 1 yıl boyunca servis garanti hizmeti sunmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm servis hizmetleri TSE standartlarına uygun ve belgeli olarak işlem sağlamaktayız. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca Talatpaşa ve bölge halkına en iyi şekilde kaliteyi ve konforu bir arada sunmaktadır.

Talatpaşa Protherm kombi servisi ,  düzenli olarak Protherm kombi cihazlarınıza bakım yaptırdığınız takdirde özellikle kış aylarını ısınma konusunda sorunsuz geçirmiş olursunuz. Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz yılda en az 2 defa Protherm kombi cihazınıza bakım yaptırmak.

Firmamız her bütçeye hitap etmek adına büyük bir kampanya başlatmış bulunup tüm servis hizmetlerinde müşterilerine %50’lere varan indirimlere gitmiş bulunmaktadır. Bunun yanı sıra firmamız Ferroli kombi servisi hizmeti de sunmaktadır müşterilerine.

Sizlerde Talatpaşa Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim numaralarından birini seçip arayarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Bizleri aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

Dileyen müşterilerimiz ise Talatpaşa Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim bölümüne tıklayarak oradaki servis formunu doldurup online olarak da servis yada hizmet talebinde bulunabilirler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*