Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Taşdelen Protherm kombi servisi – 444 27 28

Taşdelen Protherm kombi servisi – 444 27 28

Taşdelen Protherm kombi servisi

Taşdelen Protherm kombi servisi , evinizdeki radyatör boruları tıkanırsa kombiniz bozulmaz. Sadece arıza moduna geçer ve çalışması durur. Bu gibi durumlarda tıkanıklık giderildikten sonra çalışmaya devam eder. Kombi kalorifer tesisatı çalışma basıncı en az bir bar olmalı ki verimli bir biçimde kullanmanızı sağlar. Kombi basıncı düşer ise kombi çalışmaz ve arıza moduna geçer. O yüzden kombi barını en az birde tutmalıyız. Kombiler doğal gaz ile çalışabildiği gibi LPG ileride çalışabilir. Şayet günümüzde doğalgaz daha konforlu ve tasarruflu olduğu için LPG tercih edilmemektedir.

Protherm kombi su basıncı ayarının basitçe nasıl yapıldığını şu şekilde öğrenebilirsiniz ;
Protherm kombi F0 arızası gösterdiğinde Protherm kombi su bar seviyesi kontrol edilir. Kombinin alt kısmında bulunan Protherm kombi doldurma musluğunu açarak bar seviyesi 1.5 geçince kapatınız. Kombide herhangi bir yerden su kaçağı varmı yokmu diye kontrol ediniz. Şayet hala problemi çözemediyseniz Protherm Kombi Servisini 7 gün 24 saat boyunca saat arayıp bilirkişi kadromuzla iletişime geçebilirsiniz. 

 

AhmetYesevi Protherm kombi servisi

Taşdelen Protherm kombi servisi

 

Taşdelen Protherm kombi servisi nasıl bir kombi alacağınız ile ilgili netlikle araştırma yapın. Isıtma sistemleri hakkında satış ve teşhir yapan bayileri gezin, broşür alın ve yöntem bilgiler edinin. Tavsiye edilen cihazın kapasitesinin yeterli gelip gelmeyeceğini öğrenin. Bilinen, geniş servis ağı olan ve güçlü firmaların ürünlerini tercih edin ve kesinlikle ancak kesinlikle TSE damgası arayın ki ilerde problemle karşılaşmayın. Ayrıca kombi tercihinde ilk maliyet degil, tüketim bedeli ve servis maliyetlerinin de önemli olduğunu belirtmek isteriz.
Taşdelen Protherm kombi servisi her zaman nitelikli olmuş, altyapısını en son teknoloji ile donaltmış ve işinde bilirkişi yöntem kadrosuyla yedi gün yirmi dört saat hizmet içersinde olup evinize kadar gelip en küçük problemdan en büyük probleme kadar olan sorunu gün içersinde çözüme ulaştırmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya hazır olan lider kombi servis firmasıdır.
Taşdelen Protherm kombi servisi uzun yıllardan beri Protherm Kombi yöntem servisliğini yapan yetkin bir firmadır. Hizmeti 7 gün 24 saat boyunca taşımak ve niteliknin doğrultusunda müşterilerimize bu hizmeti sunmaktır. nitelikmiz ve bilgi sahibi kadromuzla sizlere hizmet vermenin kıvancını yasamaktayız. Yıllardır içeriğinde bulundurduğu bilirkişi Tekniker ve Teknisyen kadrosu ile, yöntem hizmet ve Satış sonrası servis alanında ilavetenlıklı bir firma olma özelliğini taşır Uzun yılların vermiş

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*