Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Tavşanlı Protherm Kombi Servisi – (216) 344 10 10

Tavşanlı Protherm Kombi Servisi – (216) 344 10 10

Tavşanlı Protherm Kombi Servisi

Tavşanlı Protherm kombi servisi

Tavşanlı Protherm kombi servisi

Tavşanlı Protherm Kombi Servisi 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisin de bulunmaktadır. Firmamız Protherm kombi servisi hizmetlerin de müşterilerine 1 (bir) yıl boyunca servis garantisi sağlamaktadır. Fiyatlarımız da %50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun servis hizmeti sağlamaktayız.

Tavşanlı Protherm Kombi Servisi , Sanayi Bakanlığınca Protherm kombi servisleri 15 yıl boyunca kullanım ömrü biçilmiştir. Sizler de Protherm kombi cihazınızı 15 yıl boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey düzenli olarak kombi cihazınıza bakım yaptırmak. Bakım yaptırarak kombi cihazınızın ömrünü bir iken iki katına çıkartabilirsiniz. Her zaman kaliteli ve konoforlu kombi bakımı yapan firmamız sizler için en iyi servis hizmetini sağlamaktadır. Firmamızı aradığınız gün içerisin de sizlere en iyi hizmeti sorunsuz ve garantili bir biçim de sunmaktadır.

Protherm Kombi cihazlarında en büyük sorunlardan biri su basınç arızasıdır. Bu hatayı almanızın sebebi ise su seviyenizin 1.5 LT barın altında yada çok üstün de olmasından kaynaklanıyor. Şayet sizler de su basınç hatası alıyorsanız yapmanız gereken tek şey su seviyesini 1.5 LT bar olarak ayarlamak. 1.5 LT barın üzerinde iseniz petekler
yardımıyla suyu boşaltıp 1.5 LT bar olarak ayarlayabilirsiniz. Firmamız sizlere kaliteli ve garantili Protherm kombi servisi hizmeti sunmaktadır. Sizler de firmamızı arayarak servis talebin de bulunabilirsiniz.

Tavşanlı Protherm Kombi Servisi , Firmamız bünyesin de faaliyet vermekte olan uzman teknik servis elemanları işin de son derece titiz,uzman ve professiyonel olup neyin ne şekil de yapılacağını çok iyi analiz etmektedirler. Güler yüzlü , professiyonelliğiyle kombi cihazlarınıza son derece titiz ve garantili işlem yapmaktadırlar. Garantili servis hizmetimiz sayesin de müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz.

Sizler de firmamızı arayarak Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisin de sizlere yine aynı gün içerisin de dönüş yapılarak kombi cihazınız da oluşan sorunları yine aynı gün içerisin de çözüme kavuşturmak tayız. Firmamız ayrıca Bosch Beyaz Eşya servis hizmeti de sağlamaktadır.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*