Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Uğur Mumcu Protherm kombi servisi – 444 27 28

Uğur Mumcu Protherm kombi servisi – 444 27 28

Uğur Mumcu Protherm kombi servisi

Uğur Mumcu Protherm kombi servisi olarak her zaman en iyi şekiller de müşterilerimize faaliyet ve hizmet sunmaktayız. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet içerisin de olup siz değerli tüketicilerimize kaliteli ve konforlu Protherm kombi servisi hizmeti vermektedir.

Uğur Mumcu Protherm kombi servisi yapmış olduğu tüm hizmetler de ve faaliyetler de müşterilerine 1 yıl boyunca servis garanti hizmeti sunmaktadır. Bunun yanı sıra yedek parça değişimleri TSE standartlarına uygun ve yine o parçaya 1 yıl boyunca garanti hizmeti sağlamaktayız. Firmamız fiyatlarında da %50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun Protherm kombi servisi hizmeti vermektedir. Amacımız her bütçeye uygun Protherm kombi servis hizmetini ekonomik olarak sağlamak.

ekonomik-protherm-kombi-servisi

uğur-mumcu-protherm-kombi-servisi

Düzenli olarak kombi cihazınıza yapacağınız bakımlar kombinizin ömrünü uzatmaktadır. Yılda en az 2 defa bakım yaptırarak Protherm kombi cihazınızın ömrünü bir iken iki yıla çıkartmış olursunuz. Düzenli olarak yapılan bakımlar faturaya da yansır ucuz ısınmanıza neden olur.

Firmamız bünyesin de faaliyet veren personellerimiz işin de son derece uzman olup neyin ne şekil de yapılacağını çok iyi analiz etmektedirler. Personellerimiz Protherm servis belgesine sahip olup Protherm cihazınızda ki sorunlara aynı gün içerisin de çözüme kavuşturmaktadır.

Bakım yapılmayan kombi cihazları sizlere sorun çıkartıp sürekli arıza almasına neden olur. Bu da sizin ısı sorununuzu ortaya çıkarıp ekonomik olarak da zor duruma sokar. Bu gibi durumlara düşmemek için özellikle de kış aylarına girmeden önce Protherm kombi cihazınıza bakım yaptırmalısınız.

Uğur Mumcu Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak için aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis talebin de bulunabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisin de sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisin de çözüme kavuşturmak tayız. Firmamız mobil Protherm kombi servisi ağı sayesin de sorunlarınızı aynı gün çözüme kavuşturmaktadır.


İletİşİm bİlgİlerİmİz ;

çağrı merkezimiz : 444 27 28

şube tel. numaramız : 0216 399 57 50

0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*