Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Yeşilbağlar Protherm kombi servisi – 444 27 28

Yeşilbağlar Protherm kombi servisi – 444 27 28

Yeşilbağlar Protherm kombi servisi

Yeşilbağlar Protherm kombi servisi , 7 gün 24 saat boyunca faaliyet içerisinde hizmet vermekte olup kaliteli ve konforlu servis hizmeti sağlamaktadır. Fiyatlarımızda %50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun servis imkanı sağlamaktadır.

Yeşilbağlar Protherm kombi servisi , Sanayi Bakanlığınca kombi cihazlarına 15 yıl ömür biçilmiştir. Bu 15 yıl düzenli kombi bakımları sayesinde ortaya çıkmış yıldır. Protherm kombi cihazlarınızı yılda düzenli olarak en az 2 defa bakım yaptırarak daha konforlu ve uzun süreli Protherm kombi cihazınızı kullanmaya olanak sağlamış olursunuz.

 

ekonomik-protherm-kombi-servisi

yeşilbağlar-protherm-kombi-servisi

 

Sizlerde Yeşilbağlar Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyor iseniz aşağıdaki irtibat bilgilerinden bizlere ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Yeşilbağlar Protherm kombi servisi hizmetlerini aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınızda oluşan teknik sorunları aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

Dileyen müşterilerimiz firmamızın web sitesine girerek oradaki iletişim bölümünden de bizler ile iletişime geçebilirler.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

Çağrı Merkezimiz : 444 27 28
Şube Tel. Numarası : 0216 399 57 50
0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*