Son Haberler
Anasayfa / protherm kombi servisi / Zambak Protherm kombi servisi – 444 27 28

Zambak Protherm kombi servisi – 444 27 28

Zambak Protherm kombi servisi

galata-protherm-kombi-servisi

zambak-protherm-kombi-servisi

Zambak Protherm kombi servisi bize ulaştığınız gün içerisinde kombi sorununuzu çözüme kavuşturup sizleri mağdur etmeyen firmamız her türlü olasılığa karşıda türlü türlü önlemler almaktadır. 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisinde bulunmaktayız. Kaliteyi ve konforu bir arada sunarak hizmet sağlamaktayız.

Zambak Protherm kombi servisi yıllardır kombi servisi sektöründe bulunmuş olup siz değerli İstanbul halkının en büyük problemi olan ısınma sorununu çözüme kavuşturmaktadır. Firmamız TSE standartlarına uygun ve belgelidir. Protherm kombi servisi olarak sizleri düşünerek fiyatlarımızda büyük çaplı indirimlere gitmiş bulunmaktayız. Firma olarak hedefimiz her eve kombi servisi sağlamak.

Protherm kombi servisi olarak fiyatlarımız da % 45 – 50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun servis imkanı sağlamaktayız. Yılda en az 2 defa bakım yaptırarak Protherm cihazınızın ömrünü uzatmış olursunuz. Özellikle de kış aylarına girmeden yapılacak bakımlar kombinizin daha yüksek randımanlı çalışmasına neden olur.

Başlıca Protherm Kombi servisi arıza kodları aşağıdaki gibidir ;

– F1 arıza kodu : Aşırı ısınma sonucu ortaya çıkar
– F2 arıza kodu : Sensör arızası
– F3 arıza kodu : Tesisat gidiş suyu sensör arızası
– F5 arıza kodu : Protherm Kombi gaz gelmeme hatası

Protherm kombi servisi olarak kombilerin açık balkona ve dış duvarlara monte edilmelerine karşıyız. Kapalı balkon ve ev içine monte edilebilirler. Banyolara monte edilmeleri yasaktır. Monte edildikleri mekanın havalandırması ile ilgili gaz kuruluşları tarafından konmuş bir takım kurallar ve şartnameler mevcuttur. Bu şartnamelere her müşteri uymak zorundadır. Camekanlı veya plastik camla kapatılmış balkona kombiyi monte etmek mümkündür. Ancak gaz kuruluşu tarafından yeterli havalandırma şartları yinede aramaktayız.Bu hem sizin güvenliğiniz için önemli hemde çevre güvenliği için önemli bir şarttır.

Sizler de Zambak Protherm kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsa nız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Protherm kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmak tayız. Bunun yanı sıra firmamız Ferroli kombi servisi hizmeti de sağlamaktadır.

İsterseniz de Zambak Protherm kombi servisi web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.


İletİşİm bİlgİlerİmİz ;

çağrı merkezimiz : 444 27 28

şube tel. numaramız : 0216 399 57 50

0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*